Huawei Mate X’ten ‘yok artık’ denilecek başarı!

Çinli Huawei’nin katlanabilir ilk akıllı telefonu Huawei Mate X, kullanıcılarını memnun etmeyi başardı. Yapılan bir araştırmaya göre Huawei Mate X satın alan kullanıcıların neredeyse yüzde 99’u Mate X satın aldığı için mutlu.

Huawei Mate X’ten ‘yok artık’ denilecek başarı!

Huawei Mate X, Huawei’nin yakın geleceğe yönelik en heyecan verici akıllı telefon modeliydi. Şirket, bir yandan ABD ile yaşanan ambargo krizini atlatmaya ve buna karşılık çözümler geliştirmeye devam ederken bir yandan da katlanabilir bir akıllı telefonu nihai tüketici ile buluşturmaya çalışıyordu. Derken, Samsung Galaxy Fold ile sahneye çıktı ve deyim yerindeyse katlanabilir akıllı telefon sektörüne yön verecek şirketler arasında ben de varım dedi. Ancak Samsung’un bu iddiası, Galaxy Fold’ta yaşanan sorunlar nedeniyle biraz arka planda kaldı. Bu sırada Huawei Mate X ise ufak bir ertelemeden sonra raflarda yerini aldı. Piyasaya sürülüşünden bu yana Büyük bir merakla Mate X satın alan kullanıcılar, görünüşe göre Mate X gibi bir akıllı telefon aldıklarından hiç pişman değiller.

2

HUAWEİ MATE X KULLANICILARINI MEMNUN ETTİ

Huawei’nin resmi satış sitesi Huawei Mall’un Mate X için hazırlanan web sayfasında, Mate X satın alan gerçek kullanıcıların yorumları yer alıyor. Bu yorumlara bakıldığında, neredeyse Mate X satın alan tüm kullanıcıların telefonlarından memnun olduğuna dair yorumlar yazdığı görülüyor. Bu durumu istatistiksel yönden ele alırsak, siteye yorum yazan toplam 209 kullanıcının, yüzde 99’unun Mate X’ten memnun olduğu görünüyor ve bu da bir akıllı telefon üreticisi için, hele ki devrim niteliğinde bir cihaz üretmiş bir akıllı telefon üreticisi için yüksek bir müşteri memnuniyet oranı demek oluyor.

Huawei Mate X’i satın alan kullanıcıların üründen bu denli memnun kalması aslında şaşırtıcı değil. Mate X, diğer katlanabilir akıllı telefonlara göre daha işlevsel bir akıllı telefon. Bu işlevsellik de kullanıcıların hayli işine yaramış gibi görünüyor ki bu derece memnun kalmışlar.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler