MAGAZİN

İbrahim Tatlıses'ten beddualı cuma mesajı

Suriye'de düzenlenen saldırıda yaralanan küçük kızın kameralara gülümsemesi sosyal medyada herkesin içini acıttığı gibi, İbrahim Tatlıses'in de yüreğine dokundu. Tatlıses adeta isyan etti.

İbrahim Tatlıses'ten beddualı cuma mesajı

Suriye'de rejim karşıtı gösterilerin ardından yapılan tahliyeler sırasında saldırı düzenlenmiş, 126 kişi hayatını kaybetmişti. Kendilerine cips ve kraker dağıtılmasını bekleyen çocuklara çok yakın yerde düzenlenen saldırıda 68 çocuk hayatını kaybetmişti.

O çocukların arasında yaralanan küçük kızın kamerayı görünce bir an yaşadıklarını unutup gülümsemesi sosyal medyada büyük yankı buldu. Savaşta en çok her şeyden habersiz çocukların zarar görmesi herkesi derinden sarstığı gibi İbrahim Tatlıses'i de çok üzdü.

"BU GÖRÜNTÜYE KİM SEBEP OLMUŞSA ALLAH ONLARI HELAK ETSİN"

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses Instagram hesabından Suriyeli kızın fotoğrafını paylaşıp altına şu notu düştü: "Bu mübarek günde içimizi sızlatan bu görüntüye kim sebep olmuşsa, Allah'ım onları Helak etsin... Hayırlı Cumalar..."


Okuyucu Yorumları2 yorum
  • 78 Oy
    AYNI DUYARLILIĞI YÜZLERCE ŞEHİDİN ÇOCUKLARI İÇİN GÖSTERDİMİ ACABA ELİN RABİYASINA AGYAYANLAR BURDA ÖLEN İNSANLARA HİÇ DUYARLI DEĞİL ONCA ŞEHİDİN ÇOCUKLARINA NİYE AĞLAMAMIŞ GİTMİŞ DİYARBAKIRDA SAHNEDE ŞİVAN PERVERLE MERGİ MERGİ DİYE ORTAYA ÇIKMIŞ GÜNDEME OTURMAK İÇİN TİMSAH GÖZYAZLARINA KİMSENİN İHTİYACI YOK
  • 41 Oy
    Yüzünde gülümseme eksik olmasın inşallah

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.