İlk ara tatilde çocuklarınıza aslanlar ve timsahlarla benzersiz bir gün yaşatın

Viaport yönetimi, Tuzla'da bulunan Aslan Park ve Timsah Park'a ilk ara tatil döneminde tek bilet kampanyası başlattı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, kampanya 15-25 Kasım tarihlerinde geçerli olacak.

İlk ara tatilde çocuklarınıza aslanlar ve timsahlarla benzersiz bir gün yaşatın

Bu yıl ilk kez uygulanacak olan iki ara tatil uygulaması sayesinde öğrenciler fazladan tatil yapma şansı elde etti. Bu duruma kayıtsız kalmayan Viaport yönetimi Tuzla'da bulunan Aslan Park ve Timsah Park'ta tek bilet kampanyası başlattı.

Böylece ilk ara tatil döneminde Aslan Park veya Timsah Park'a gelen ziyaretçiler bir alana bir bedava kampanyası sayesinde tek biletle iki alana da giriş yapabilecekler.

Bilet fiyatı ise çocuklar için 59 TL ve yetişkinler için 69 TL olarak belirlendi.

20191115_2_39335488_49484917_Web

KÖPEK BALIKLARI VE TİMSAHLAR BİR ARADA

Türkiye'nin ilk egzotik su altı parkı olarak hayata geçirilen Timsah Park içinde bulundurduğu canlı popülasyonu ile dünyada sayılı hayvanat bahçeleri arasında gösteriliyor.

Timsah Park, Türkiye'de köpek balıkları, timsahlar, su samurları ve on binlerce farklı deniz canlısının bir arada görülebileceği tek yer olarak öne çıkıyor.

Balık, kaplumbağa, kuş ve vatozları elle besleme imkanı da sunan Timsah Park, öğrencileri ve ailelerini bekliyor.

20191115_2_39335488_49484918_Web

DÜNYANIN EN ÖZEL CANLILARI BEYAZ ASLANLAR ASLAN PARK'TA

Leopardan aslana, kara panterden kaplana, servalden vaşağa kadar onlarca büyük kedi türüne ev sahipliği yapan Aslan Park, hayvan meraklıları için farklı bir deneyim fırsatı sunuyor.

Dünyada sadece 30 tane kaldığı bilinen beyaz aslanların 4 tanesi geçen aylarda Aslan Park'a getirildi. Nesli tükenme tehlikesi altında olan hayvanların üremesini de amaçlayan Aslan Park'ta, geçen aylarda 3 yavru Bengal kaplanı, 2 kara kulak ve 1 aslan dünyaya gelmişti. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Biraz ucuz yapın da herkes gelsin kardeşim. millet yemeye ekmek bulamaz hale geldi. sürümden kazanın..
59 tl çok pahalı oraya gideceğime darıca hayvanat bahçesine giderim en azından sadece aslan timsah görmem bütün hayvanları görürüm gezerm çocuklar için bilet 35 tl yetişkinler için 55 tl mantıklı olun bunlara para kaptırmayın adam gibi hayvanat bahçesine gidin.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler