Mynet Trend

İlker Ayrık, Erdal Özyağcılar ve Hande Soral'lı Müstakbel Damat'tan ilk görüntüler yayınlandı

İlker Ayrık, Erdal Özyağcılar ve Hande Soral'ın başrollerinde yer aldığı Müstakbel Damat filminden ilk görüntüler yayınlandı.

İlker Ayrık, Erdal Özyağcılar ve Hande Soral'lı Müstakbel Damat'tan ilk görüntüler yayınlandı

Sevilen isim İlker Ayrık’ın hem yönetmenliğini hem de başrolünü üstlendiği Müstakbel Damat filminden ilk görüntüler gün yüzüne çıktı. Çekimleri Kıbrıs’ta devam eden filmin başrollerini İlker Ayrık’la beraber usta oyuncu Erdal Özyağcılar ve Hande Soral paylaşıyor. Film, ani bir evlilik kararı sonra müstakbel eşi Hasan'ı ailesiyle tanıştırmak için Kıbrıs'a getiren Sema, babası Çetin Ali ve müstakbel damat Hasan'ın yaşadıklarını komedi perspektifinden aktarıyor.

NewsItem_637084619652550326_c_80

Oyuncu kadrosunda ayrıca Nilgün Kasapbaşoğlu, Yücel Erten, Bilge Şen, Suat Sungur gibi isimlerin yer aldığı film, 14 Şubat 2020 tarihinden itibaren seyirciyle buluşacak.

mustakbeldamat-film-2-750x375-c

MÜSTAKBEL DAMAT FİLMİNİN KONUSU

Sema ve Hasan'ın mutlu giden bir ilişkisi vardır. Ancak onların yaşamı Sema'nın hamile olduğunu öğrenmesi ile bambaşka bir hal alır. Apar topar evlilik hazırlıklarına başlayan çift, Sema'nın hamile olduğunu kimseye duyurmadan evlenmeyi planlar. Hasan'ın yapması gereken ilk iş ise Kıbrıs'ta oturan Sema'nın ailesi ile tanışmak ve onları bu evliliğe razı etmektir. Vakit geçmeden yola koyulan Hasan, yaşadığı türlü aksiliklere rağmen kayınperderi Çetin Ali'yi ikna edebilecek midir?

NewsItem_637084619653690391_c_80


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler