İstanbul'daki bir markette bozuk kaymak kavgası kamerada

İstanbul Kasımpaşa'da eşiyle birlikte markete gelen bir kişi, aldığı kaymağın bozuk olduğunu iddia ederek görevliyle tartıştı. Kavgaya dönüşen ve kadın kasiyerin yaralandığı kavga güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay Kasımpaşa Zincirlikuyu Caddesi'nde saat 13.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre eşinin marketten aldığı kaymağın bozuk olduğunu öne süren bir kişi, eşiyle birlikte markete geldi.

KAVGAYI AYIRMAK İSTERKEN KOLUNDAN YARALANDI

Marketteki görevliyle tartışan kişi daha sonra görevliye yumruk attı. Olayın kavgaya dönüşmesi üzerine yanındaki maket bıçağını savuran market görevlisi, aynı markette kasiyer olarak çalışan Ayşe Altınparmak'ı kolundan yaraladı.

MÜŞTERİLER PANİKLE MARKETTEN KAÇTI

Olayın ardından çift marketten kaçarken, içeredi bulunanlar ise panikle dışarı çıktı. Aldığı darbeyle kolu yarılan Altınparmak'ı çevredeki esnaf tarafından hastaneye götürüldü. Kavga anında maket bıçağını savuran market görevlisi ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
müşteride kabahat eğer bozuksa fişiyle gider değiştirirsin zaten tarihine yada dışından görüntüsüne bakarak bozuk olduğunu anlayabilirler,gidipde hanzo gibi davranmanın ne anlamı var. zaten çalıştıracak eleman bulamayan ve çok az elemanla işi götürmeye çalışan market elemanına saldırırsanız oradaki çalışanlar can güvenliği yüzünden çalışmazlar ve öyle yerlerin kapanmasına neden olur
Bu ülkede ne zaman kanunlar düzenlenecek? insanların cezalardan korkması gerekiyor ülke düzeni için
daha bugün bir hırsız bir ünlünün arabasını çaldı ama hakim serberst bıraktı. 5 gün aç kalınır ama 5 gün adaletsiz kalınmaz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler