İstanbul'un göbeğinde maganda dehşeti!

İstanbul'da ağırlıkta gençlerden oluşan bir grup araçlarıyla konvoy oluşturdu. Konvoy Taksim'e yaklaştığında ise adeta silahlar konuştu.

Araçtan sarkan magandalar havaya ateş ederken o anlar kameralara saniye saniye yansıdı. İstanbul'un göbeğinde adeta silahlar konuştu. Silah seslerini duyanlar çatışma çıktığını zannederken o anlar kameralara saniye saniye yansıdı. Saat 00:00 sıralarında kameralara yansıyan görüntülerde, Kasımpaşa'da toplanan gençler çok sayıda araçla konvoy oluşturdu. Otomobillerin camlarından sarkarak trafikte terör estirdiler. Konvoy Taksim'e yaklaştığında ise silahlar konuşmaya başladı.

KENDİ ATEŞ ETTİ YETMEDİ ARDINDAN YANINDA BULUNAN KADINA ATEŞ ETTİRDİ

Konvoyun en önünde bulunan otomobilin sunroofundan sarkan bir kadınla bir erkek dikkat çekti. Konvoy Taksim'e yaklaşınca önce adam silahı alarak havaya ateş etmeye başladı. Ardından ise yanında bulunan kadına silahı vererek havaya ateş ettirdi. Konvoydaki birçok otomobilden de silah sesleri yükseldi.

TAKSİM'DE ARA SOKAKLARDA KAYBOLDULAR

Trafikte terör estiren ve İstanbul'un göbeğinde havaya ateş eden magandalar, Odakule tarafından Beyoğlu'nun ara sokaklarına girerek gözden kayboldular. (DHA)

fft16_mf14011011

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
demokratik muz cumhuriyetinde sıradan bir gün..
Bunları yakalayıp hem hapis cezası hem para cezası yani yüklü miktar 15.000 TL bir para cezası verip altındaki arabayı trafikten men etmek ve ehliyetini ömür boyu yasaklamak
güvenlik güçleri ne iş yapar
ekrem imamogluyla ilgili yalan belgeler toplamaya çalışıyorlar reisin emriyle şu anda haramzadeler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler