James Bond'un 25. filmi Ölmek İçin Zaman Yok'tan (No Time To Die) yeni kareler

Daniel Craig'in beşinci ve son kez başrolde yer aldığı yeni James Bond filmi Ölmek İçin Zaman Yok’tan (No Time To Die) yeni fotoğraflar yayınlandı.

Daniel Craig’in son kez James Bond olarak seyirci karşısına çıkacağı Ölmek İçin Zaman Yok (No Time To Die) filminden yeni kareler geldi.

Önceki filmlerde rol alan Christoph Waltz, Ben Whishaw, Naomie Harris ve Ralph Fiennes’in yine kadroda yer aldığı filmin yeni kötü karakteri Oscar’lı oyuncu Rami Malek olacak.

True Detective ve Beasts of No Nation gibi yapımlarla tanınan Cary Fukunaga'nın yönetmenliğini üstlendiği No Time To Die filminin çekimleri Jamaika ve Londra’da yapıldı.

Filmde, aktif görevden çekilerek Jamaika'da sakin bir yaşam sürmekte olan James Bond'un CIA'den eski arkadaşı Felix Leiter'ın (Jeffrey Wright) kendisinden yardım istemesi üzerine yeniden sahalara dönmesi hikayesi işleniyor.

ÖLMEK İÇİN ZAMAN YOK (NO TIME TO DIE) KONUSU

Ölmek İçin Zaman Yok filminde Bond, aktif hizmetten ayrılmıştır ve Jamaika’da sakin bir hayatın keyfini sürmektedir. CIA’den eski dostu Felix Leiter yardım için kendisine başvurunca huzuru kısa sürer. Kaçırılan bir bilim insanını kurtarma görevi, beklenilenden daha tehlikeli bir hal alır. Bond, tehlikeli yeni teknolojilerle silahlanmış, gizemli bir kötü adamın peşine düşer.

ÖLMEK İÇİN ZAMAN YOK (NO TIME TO DIE) OYUNCULARI

Daniel Craig, Rami Malek, Léa Seydoux, Lashana Lynch, Ben Whishaw, Naomie Harris, Jeffrey Wright, Christoph Waltz ve “M” rolüyle Ralph Fiennes. Ayrıca Rory Kinnear, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik ve Billy Magnussen

Ölmek İçin Zaman Yok (No Time To Die), 8 Nisan 2020’de ABD’de vizyona girecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler