Yeni James Bond filmi Ölmek İçin Zaman Yok’tan (No Time To Die) ilk fragman yayınlandı

Daniel Craig'in beşinci ve son kez başrolde yer aldığı yeni James Bond filmi Ölmek İçin Zaman Yok’tan (No Time To Die) beklenen ilk fragman geldi.

Yeni James Bond filmi Ölmek İçin Zaman Yok’tan (No Time To Die) ilk fragman yayınlandı

25'inci James Bond filmi Ölmek İçin Zaman Yok’tan (No Time To Die) beklenen fragman nihayet geldi. Daniel Craig'in son kez başrolünde yer aldığı Bond filmi olan No Time To Die'ın fragmanında, kahramanımızı son kez düşmanlarına karşı mücadele verirken izliyoruz.

ÖLMEK İÇİN ZAMAN YOK (NO TIME TO DIE) KONUSU

Ölmek İçin Zaman Yok filminde Bond, aktif hizmetten ayrılmıştır ve Jamaika’da sakin bir hayatın keyfini sürmektedir. CIA’den eski dostu Felix Leiter yardım için kendisine başvurunca huzuru kısa sürer. Kaçırılan bir bilim insanını kurtarma görevi, beklenilenden daha tehlikeli bir hal alır. Bond, tehlikeli yeni teknolojilerle silahlanmış, gizemli bir kötü adamın peşine düşer.

ÖLMEK İÇİN ZAMAN YOK (NO TIME TO DIE) OYUNCULARI

Daniel Craig, Rami Malek, Léa Seydoux, Lashana Lynch, Ben Whishaw, Naomie Harris, Jeffrey Wright, Christoph Waltz ve “M” rolüyle Ralph Fiennes. Ayrıca Rory Kinnear, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik ve Billy Magnussen


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler