SPOR

Jorge Sampaoli'nin avukatı Fenerbahçe için İstanbul'a geldi iddiası

Fenerbahçe'nin resmi teklif götürdüğü Arjantinli hoca Sampaoli'de sıcak saatler yaşanıyor. Jorge Sampaoli'nin avukatı Barredes için Şili basını, "O gittiyse bu iş bitmiştir" yorumu yaparken, Tangocu çalıştırıcının basın sözcüsü Brunati, "Şu an görüşüyorlar" dedi.

Jorge Sampaoli'nin avukatı Fenerbahçe için İstanbul'a geldi iddiası

F.Bahçe'de Cocu'nun yerine gelmesi için düşünülen ilk isim olan, Arjantin Milli Takımı'ndan ayrılan Jorge Sampaoli'nin avukatı Fernando Barredes, kulüple görüşmek için İstanbul'a geldi. Wyndham Grand Istanbul Kalamis Marina Hotel'de kalan Barredes'in yönetimle görüşmesi sonrasında Sampaoli ile ilgili son karar verilecek. F.Bahçe, Barredes'le görüşmeleri hafta içinde sonuçlandırmak istiyor. Şili'yle 2 kez Copa Amerika'yı kazanan Arjantinli hocanın, F.Bahçe'ye çok yakın olduğu iddia edildi.

Şili'nin La Tercera gazetesinin muhabiri Christian Rodrigues, Jorge Sampaoli'nin herhangi bir menajerinin olmadığının altını çizerek, "Barredes eğer bir yere gidiyorsa, sadece detayları konuşmak için gidiyordur" dedi. Tangocu teknik direktörün basın sözcülüğünü yapan Veronica Brunati ise, Sampaoli'nin sarı-lacivertli takımla anlaşmaya çok yakın olduğunu belirtirken, "Şu anda görüşme halindeler" ifadelerini kullandı. (FOTOMAÇ)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
neden yabancı da ısrar ediyoruz ki , Koca ülke de yok mu teknik adam..
Valla çok sevindim fenevin başı boktan kurtulmaz
anaa bu herif arjantin milli takımının içine eden adam ali koçtan yabancı teknik direktörleri amma seviyor
,bilmiyorsunuz yönetmeyi,buna da ödersiniz 2 milyon euro tazminat...?????????? ?\??[?\?\??[??HX[1,H[X?Z?\????[H?????[?H^?^?q,[1,\?,[H???H?X?\?[?HXq'?\?XY[?0훘?HZ?1,[?,H?qg?,[?H[?H\?Y?\?,[?\?Yq'?H\??[?H?]\??
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler