MAGAZİN

Kaçın Kurası dizisinde önemli değişiklik

ATV'nin yeni dizisi Kaçın Kurası'nın yayın saati değişti.

Kaçın Kurası dizisinde önemli değişiklik

NTC Medya'nın yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Serhat Teoman, Selin Şekerci, İbrahim Kendirici, Açelya Devrim Yılhan, Burcu Altın'ın rol aldığı ATV ekranlarının yeni dizisi Kaçın Kurası saat değiştirdi.

İlk iki bölümde reytinglerde istediğini bir türlü alamayan Kaçın Kurası bu hafta yayınlanacak üçüncü bölümüyle Cuma akşamı saat 22.00'da ATV'de ekranlara gelecek.

NTC Medya imzalı yapımın, yönetmen koltuğunda İnci Balabanoğlu, senaristliğini ise Engin Elgün'ün üstlendiği dizinin başrollerini ise Selin Şekerci, Serhat Teoman, Burcu Altın, İbrahim Kendirci, Açelya Devrim Yılhan, Burak Tamdoğan, Köksal Engür, İnci Türkay, Abidin Yerebakan, Eylem Tanrıver ve Atilla Türkyılmaz gibi isimler paylaşıyor.
KAÇIN KURASI 2. BÖLÜM KONUSU

-
Renk, Barış'ın Amerika'ya dönmekten vazgeçmesiyle kendini büyük bir ikilemin içinde bulur.

Renk, 6 ay önce kalbini İzmir'de defnetmiş, kendi yasını tutuyordur. Bu yası gölgeleyecek makyajı ise yükselen iş grafiği ve elbette başarısıdır. Aylardan beri kalbi kırgın, gönlü yorgun Renk kendini işine vermenin suyunu çıkarmış, iş dışında hiçbir şeye dönüp bakmaz olmuş, duygusal benliği içine kaçmış, bir çeşit organik robota dönüşmüştür…

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön