SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kadro dışı bırakılan Aboubakar konusu günden güne büyümeye devam ediyor! Kamerunlu oyuncu yönetimden görüşme talep etti

Beşiktaş'ta performansıyla eleştiri oklarının hedefi olan Vincent Aboubakar yeni yönetim tarafından kadro dışı bırakılırken, Kamerunlu golcüden yeni bir hamle geldi. Aboubakar Rıza Çalımbay, Samet Aybaba ve Feyyaz Uçar ile görüşme talep etti. İşte detaylar...

Kadro dışı bırakılan Aboubakar konusu günden güne büyümeye devam ediyor! Kamerunlu oyuncu yönetimden görüşme talep etti
Vincent Aboubakar

Vincent Aboubakar

KMR Kamerun
Yaş: 32 / Pozisyon Forvet
Oynadığı Takım: Beşiktaş

Beşiktaş'ta, Futbol Takımları Koordinatörü Samet Aybaba'nın kararıyla kadro dışı bırakılan Vincent Aboubakar, Valentin Rosier, Eric Bailly, Rachid Ghezzal ve Jean Onana konusunda yeni gelişmeler yaşanıyor.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

GÖRÜŞME TALEP ETTİ

657b39e24e3fe109282b80a1

Beş oyuncunun hukuki gerekçeler sebebiyle takımla birlikte takımla birlikte idmanlara çıkmasına karar verilmişti. Bu durum beş oyuncunun af umutlarını artırdı. Cezalı oyuncuların sözcüsü olan Aboubakar, teknik direktör Rıza Çalımbay, Samet Aybaba ve Feyyaz Uçar ile görüşme talebinde bulundu.

AF KARARI ÇIKABİLİR

thumbs_b_c_198b1ee8b172527136e55b707d6bfbc3

Çalımbay, Aybaba ve Uçar üçlüsü konuyu Hasan Arat'a taşıdı. Hasan Arat futbolun başındaki isimlerin alacağı kararın arkasında olacağını söyledi. Bunun üzerine Samet Aybaba, kadro dışı kalan 5 oyuncudan savunma istedi. Savunmaların ardından Rıza Çalımbay, Samet Aybaba ve Feyyaz Uçar üçlüsünün de kabul etmesi halinde af kararının çıkabileceği öğrenildi.

Başkan Hasan Arat, bu görüşmelerin ve savunmanın ardından Divan Kurulu toplantısında 5 futbolcunun affedileceğini duyurdu.

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler