Kan donduran görüntü! Başıboş köpekler çocuğun yüzünü parçaladı

Sokakta başıboş dolaşan iki köpek, kaçan küçük çocuğun yüzünü parçaladı. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Nerede kaydedildiği bilinmeyen görüntüler izleyenlerin kanını dondurdu.

Başıboş gezen iki köpek küçük çocuğu kovaladıktan sonra yakalayıp yüzünü paramparça etti.

Etraftakilerin uzun uğraşlar sonucu kurtarabildiği çocuk ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, çocuğun yüzüne çok sayıda dikiş atıldığı öğrenildi.

LiveLeak-dot-com-52598766_496842474178970_481076894528176_1551034598

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
Hayvan sevgisinin sonucu işte bu. Hayvan severlerinde başına gelir inşallah
@mustafa_dogan_1974 kardesim onlar hayvansever degil sosyal medya soytarisi yalandan kedi kopege yemek veriyorm ayagina topluma sirin gozukme ilgi cekme cabasi tum sokak hayvanlari toplanip barinaklarda kisirlastirmali bu hem insanlar icin hemde hayvanlar icin en sagliklisi kimse kedi kopek sevmek zorunda degil kaldirimda bok kokusu cekmek zorundada degil cok seven alir evinde bakar birakin sahtekarligi once insana sayginiz sevginiz olsun yuzlerce ac insan var
güzel yorum
Köpekleri çok severim.Ama başıboş köpeklere korumacılık yaptığını zannedenler.Bu olayların şuçlusu olmuyormu.Bu olayların hesabını kim verecek .bu kaçıncı saldırı.Köpeğe saldırandan hesap soruluyor.İnsana saldıran köpeğin hesabını kim verecek?
Çocuğa yardıma gelen genç bayan bir köpeği zapt ederken diğerini zapt edemiyor.Tahminim o bayan köpeklerin sahibi ya da onu dinleyen açık renkli köpek onun köpeği.Bu yavrucuk bu olayın travmasını nasıl atlatır. KÖPEĞİ SEVİYORSAN TASMALI TUTACAKSINIZ.TASMASIZ KÖPEKLERİ İSE BELEDİYELER BARINAKLARA ALMALIDIR. İşin cılkını çıkarttık.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler