MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kasaba Doktoru'nun Bahar'ı Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti! Kızılcık Şerbeti'nin Nursema'sı duyunca yıkıldı

Unutma Beni, Yüksek Sosyete, Kasaba Doktoru gibi birçok başarılı projede yer alan Gülşah Çomoğlu'ndan acı haber geldi. 2 yıldır kanser tedavisi gören ünlü oyuncu hayata gözlerini kapadı.

Kasaba Doktoru'nun Bahar'ı Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti! Kızılcık Şerbeti'nin Nursema'sı duyunca yıkıldı

Rol aldığı yapımlardaki başarısı ve sempatik halleri ile hafızalara kazınan Gülşah Çomoğlu'ndan acı haber geldi. 2 yıldır kanser tedavisi gören 38 yaşındaki ünlü oyuncu hayata gözlerini kapadı.

Pera adında 2 yaşında bir kızı bulunan Gülşah Çomoğlu'nun vefatı sevenlerini yasa boğdu.

gülşah kapak

ACI HABERİ EŞİ DUYURDU

Acı haberi Gülşah Çomoğlu'nun eşi Gökhan Günal, Instagram sayfasından duyurdu:

"Canım eşim, hayatımın neşesi, güzel kızımızın annesi Gülşah Çomoğlu'nu maalesef kaybettik. Cenazesi yarın perşembe günü öğle namazını müteakip Altunizade Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nden kalkacak. Kanlıca Camii'nde defnedilecektir."

eşi

Gülşah Çomoğlu, 2018 yılında Gökhan Günal ile nikah masasına oturmuştu.

'GİTTİĞİN YER İNCİTMESİN SENİ'

Kızılcık Şerbeti'nde hayat verdiği Nursema karakteri ile dikkat çeken Ceren Karakoç üzüntüsünü sosyal medyadan paylaştı. Karakoç arkadaşının bir fotoğrafını yayınlayarak; 'Ah Gülşah güzel arkadaşım. Sen beni bitirdin. Gittiğin yer incitmesin seni.' notunu düştü.

ceren karakoç

GÜLŞAH ÇOMOĞLU KİMDİR?

Gülşah Çomoğlu, ilk olarak Fox Tv’de günlük bir dizi olarak ekrana gelen ve yıllarca süren Unutma Beni dizisinde rol almıştı. Bu dizide bir çok sezon rol almış olan oyuncu ardından ise Aşkın Bedeli isimli dizide oyunculuğuna devam etmişti.

gülşah kapak.png2

Yüksek Sosyete dizisinde Begüm karakterine hayat veren ünlü isim son olarak Kasaba Doktoru dizisinde Bahar karakterini canlandırmıştı.


Vitrin

En Çok Aranan Haberler