Kasım ayında sahiller doldu taştı! Akın ettiler

Dokuz günlük ara tatil, turizmde iç piyasayı hareketlendirdi. 50 bin rezervasyonun yapıldığı turizm kenti Antalya'ya gelmeye başlayan tatilciler, hem yüzdü, hem de havanın keyfini çıkardı.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın bu yıl ilk defa uyguladığı ara tatil dün itibariyle başladı. 18 milyon öğrenci 25 Kasım'a kadar tatil yapacak. 9 günlük tatili fırsat bilenler, soluğu hava sıcaklığının 25, deniz suyu sıcaklığının 23 derece kaydedildiği Antalya'da aldı.

AYIŞIĞI KOYU TATİLCİLERİN BAŞLICA TERCİHİ OLDU

Günler öncesinden rezervasyonlarını yaptıkları otellere yerleşen tatilciler, turizm kentinde deniz keyfi yaptı. Yaklaşık 50 bin tatilcinin geldiği Antalya sahillerinde, kimileri yüzdü, kimileri ise güneşlendi. Özellikle Kemer ilçesinde doğal güzelliğiyle dikkati çeken Ayışığı Koyu, tatilcilerin başlıca tercihi oldu.

Antalya Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü yetkilileri, kentte hava sıcaklığının 24 Kasım Pazar gününe kadar ortalama 23 derece olacağı ve yağış beklenmediği kaydedildi. (DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Hani ekonomi kriz vardı.
Dikkat Edin Antalya Çarpar.
Sırf ekonomi ve otel işletmecileri için okulları tatil yaptılar ve sezona höre ayarladılar diğer tatilde nisanda istedikleri de iyi öğrenenmeyen toplum yatatmak cepleri doldurmak bir taşla iki kuş vurmak tabi onlar için !
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler