Mynet Trend

Kate Hudson, Jennifer Aniston ve Gwyneth Paltrow’dan 'ölümüne kankayız' pozu!

Kate Hudson, Jennifer Aniston ve Gwyneth Paltrow’dan 'ölümüne kankayız' pozu!

Doğum gününü çılgınca bir partiyle kutlayan Jennifer Aniston, en yakın arkadaşlarının ısrarına dayanamayarak sosyal medya yasağını deldi geçti.

50’inci yaş gününü Sunset Tower Hotel’de çılgınca bir partiyle kutlayan Jennifer Aniston radikal bir kararla kendine koyduğu sosyal medya yasağını deldi geçti. Adeta bir yıldızlar geçidi olan Jennifer Aniston'ın doğum gününe Ellen DeGeneres, Katy Perry, Orlando Bloom, Robert Downey Jr., Jason Bateman, Barbra Streisand, Diane Keaton, David Arquette, Tom Ford, Rande Gerber gibi pek çok ünlü katıldı.

TM-comp-Jennifer

Gecenin en ilginç misafirleri ise; Jennifer Aniston’un eski sevgilileri Brad Pitt ve John Mayer oldu. Otelin girişinde saklanmayan çalışan Brad Pitt, magazin basınının objektiflerinden kaçamadı. Jennifer Aniston’un 50’inci yaşını kutladığı bu özel partide, deneyimli aktrist kendisine koyduğu sosyal medya yasağını delerek en yakın arkadaşları Kate Hudson ve Gwyneth Paltrow’la çekildiği fotoğraflardan bazılarını sosyal medyada paylaşmalarına izin verdi. 46 yaşındaki Gwyneth Paltrow, 39 yaşındaki Kate Hudson ve 50 yaşındaki Jennifer Aniston’un birbirinden eğlenceli kareleri sosyal medyada bir hayli ilgi gördü. Kate Hudson’ın kendi hesabından paylaştığı fotoğrafların altına: “Şimdiye kadarki en güzel şey bu. Seni çok seviyoruz.” notunu yazdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön