Kepçe operatörü fark etmedi! Kadın yöneticisini kumun altına gömdü

Çin'de kepçe operatörlerinin çalıştığı kum alanında bir anlık hata feci olayın yaşanmasına neden oldu. Kadın çalışan araçlara yön verirken yaşanan bu akılalmaz olayın görüntüleri iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Çin'de kum yüklemesi yapan kepçe operatörlerinin bulunduğu alanda araçlara yön veren bir kadın çalışan, kepçe operatörünün dikkat eksikliği sonrası feci sonu yaşadı. İş makinelerine yön verirken kepçenin kör noktasında kalan kadın, operatörün hamlesi sonrası kepçeyle kum havuzuna taşındı. Bir anda iş makinesinin kepçesine giren kadın daha sonra da kumun altına gömüldü.

yonteici-kadin1

BAĞIRMAYA BAŞLADI

Dehşete düşüren görüntülerde kumun altında kepçeyle taşınan kadın başka bir yere yükleme yapılırken kepçeden bırakılıyor. Görüntülerde kepçeden düştükten sonra kadının tekrar hareket ettiği ve çalışanlara kendisini gösterdiği görülüyor. Kumun tamamen boşaltılması ile kadın ortaya çıkıyor ve bağırmaya başlıyor. Kadını gören kepçe operatörü büyük panikle iş makinesinden iniyor ve korku dolu anlar yaşanıyor.

kadin-hareket-video

ANBEAN KAYDA GEÇTİ

Tüm bu anlar güvenlik kamerası tarafından anbean kayda geçiyor. Kaynaklara göre talihsiz kadının çalışan işçilerin yöneticisi olduğu belirtildi. Video görüntüleri yayılan bu olay sonrasında kadının durumu hakkında bilgi verilmemişti. Alınan bilgiye göre hastaneye kaldırılan kadının durumunun iyi olduğu öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
kadını diri diri gömmüş eleman.
bide yalandan zıplıyo halbuki herşeyin farkında
Ne işi var orda öyle yönlendirmemi olur alsın eline telsizi yukardan görüş açısından yönlendirsin. Hatalı kadın.
bence kadın çok konuştu adamda dırdırıma dayanamadı hoooop kepçeyle paketledi onu??????(?'?(
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler