Mynet Trend

Kerimcan Durmaz'a Demet Akalın'dan Ben Fero'lu yanıt

Kerimcan Durmaz'ın eski dostu Demet Akalın'a yaptığı gönderme olay olmuştu. Akalın'dan yanıt gecikmedi. Ünlü şarkıcı Ben Fero'nun yeni şarkısıyla göndermede bulundu

Kerimcan Durmaz'a Demet Akalın'dan Ben Fero'lu yanıt

Geçtiğimiz aylarda seyahat ettiği uçağın tuvaletinde çektiği müstehcen görüntüleri yanlışlıkla sosyal medya hesabında paylaşan Kerimcan Durmaz yaptığı son paylaşımıyla olay olmuştu.

Akalın ile yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Durmaz o skandalın ardından küsmüştü. Kısa bir süre önce New York'a yerleşen Kerimcan Durmaz, Amerika’da gittiği bir mağazadan yaptığı paylaşımda Akalın'a yaptığı gönderme ile dikkat çekmişti.

2538239_f0665811d56c363b5dd258e255f998f8_640x640

Durmaz, Akalın’ın 2018’deki albüm kapağında giydiği dünyaca ünlü bir markanın 35 bin değerindeki pullu eşofmanını “Öğğ! Bunu giyen de ne bileyim yani!” diyerek kusma emojisiyle paylaşmıştı.

Capture

Herkes Akalın'ın vereceği tepkiyi merak ederken bir paylaşım geldi. Demet Akalın Durmaz’ın göndermesine Ben Fero'nun yeni şarkısı Arkadaş'tan küfürlü bir kısım paylaşarak yanıt verdi. Akalın paylaşımında "Çok açılma yavaş; g.t olana yok arkadaş" yazdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler