Kibariye'nin kızının sevgilisinden şok ifade

Şarkıcı Kibariye'nin 14 yaşındaki kızı, babası Ali Küçükbalçık'a erkek arkadaşıyla ilişkiye girdiğini söyledi, ortalık fena karıştı. Kibariye'nin kızını kandırdığı iddiasıyla ifade vere Bülent Uçar, Kibariye'nin ilişkilerine onay verdiğini hatta, evlenmelerine de sıcak baktığını dile getirdi.

Kibariye'nin kızının sevgilisinden şok ifade

Şarkıcı Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık'ın 15 yaşındaki kızlar B.K, 19 yaşındaki erkek arkadaşı Bülent Uçar ile ilişkiye girdiklerini söyledi, ortalık fena karıştı. Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık, kızının sevgilisi hakkında şikayetçi oldu. Ali Küçükbalçık ve Kibariye'nin 15 yaşındaki kızları B.K. ile ilişkiye girdiği iddiasıyla tutuklanan Bülent Uçar, 20 Ağustos Perşembe günü hâkim karşısına çıktı. 30 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı öğrenilen Bülent Uçar, Kibariye'nin ilişkilerine onay verdiğini açıklarken, B.K. tanıştıklarında 18 yaşında olduğunu söylediğini iddia etti.

KİBARİYE EVLENMESİN İSTİYORMUŞ

2,5 aydır tutuklu bulunan Bülent Uçar ifadesinde, Kibariye'nin ilişkilerine onay verdiğini hataa, evlenmelerine de sıcak baktığını dile getirdi. Bülent Uçar savunmasına şu sözlerle devam etti: "Benim ve mağdurun ailesinin İzmit Kartepe'de evleri bulunmaktadır. Mağdure B.K.'yi Facebook'ta gördüm. Onun fotoğraflarını beğendim. Komşumuzun kızı olan Z.T. vasıtasıyla yüz yüze görüşüp tanıştık. Arkadaş olduk. Benden annesi Kibariye'ye bahsetmiş. Annesi beni çağırdı. Onların Kartepe'deki evlerine gittim. Annesi ile tanışıp görüştüm. Daha sonra Sevgililer Günü'nde birbirimize hediyeler aldık. Kibariye arkadaşlığımıza rıza gösteriyordu. Evlenmemizi istiyordu. Birlikte söz yüzüğü taktık. Yüzüğü de onlar almıştı. Ancak babası Ali bey beni istemiyordu. Kızından ayrılmam için beni tehdit etti. 'seni kaldırırım' dedi. Kızını da tehdit etmiş. B.K.'de, babasının bana bir şey yapacağından korktuğu için böyle davranmış olabilir.

"KIZIMI KANDIRMIŞ"

Şarkıcı Kibariye'den 15 yaşında kızı olan Ali Küçükbalçık, Bülent Uçar'ın kızını kandırdığını ifade ederek, şu ifadelerde bulundu: : "Kızım B.K., 2000 doğumludur. Kendisi öğrencidir. Geçtiğimiz Mart ayında bir erkek şahsın kızımı okuldan aldığını öğrenince ben Ataşehir Çocuk Büro Amirliği'ne giderek başvuruda bulundum ve beyanım alındı. Ancak bu tarihte biz şikayetçi olmadık. Çünkü ben kızım rencide olsun istemedim. Zaten şahıs kızımı alarak anneme götürmüş. Kızım ile arasında bir şey de yaşanmadığı için ben şikayette bulunmadım. Ben kızımı da uyardım. Yaşının küçük olduğunu, bu yaş itibarı ile böyle bir ilişki kurmaması gerektiğini söyledim ve çocuğun ailesine de bunu ilettik. Kızımın yaşının küçük olduğunu, görüşmenin engellenmesini istedim. Ben, aralarında olan ilişkinin bittiğini düşünüyordum. 28 Mayıs günü ben durumu öğrendim. Benden izinsiz olarak Bülent isimli kişi kızıma bir hat almış, onun ile görüşüyormuş. Bu şahıs kızımın yaşının küçüklüğünden faydalanarak, 'cinsel olarak benimle birlikte olursan ailen benim ile seni evlendirmek zorunda kalır' diyerek ikna etmiş ve bu şekilde kızım ile ilişkiye girmişler. İlişki birden fazla kez olmuş. Ben olayı öğrenince şikayete geldim" dedi. Mahkeme, şikayetçi Ali K. ile mağdur B.K.'nin ifadelerinin alınması için zorla getirilmelerine karar vererek duruşmayı erteledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
ROMANLAR 15 İNDE ÇOCUK YAPAR GEÇ KALMIŞ
@hcmakina hangi devirdeyiz ?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler