Kim Kardashian'ın En Seksi 10 Hamile Kıyafeti!

Magazin yıldızı Kim Kardashian tarzıyla her zaman hakkında konuşulmasını sağlıyor. Hamilelik döneminde aldığı kilolarını gizleme gereği duymayan Kardashian davetten davete koştururken kıyafet tercihleriyle de ağızlarımızı açık bıraktırıyor!

Kim Kardashian'ın En Seksi 10 Hamile Kıyafeti!

Kanye West ile evli olan Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian'ın hamilelik süresince tercih ettiği kıyafetler eleştiri konusu oluyor.

İri göğüsleri ve normalden fazla dolgun olan kalçalarıyla zaten çok fazla hakkında söz ettiren Kardashian hamilelik döneminde aldığı kilolarla barışmış olacak ki dar giysileri tercih ediyor.

Kardashian gündelik hayatında daha açık ve pudra tonları tercih ediyor. Çoğunlukla çanta kullanmıyor olması ise gözlerden kaçmıyor

Hamilelik döneminde davetlerden de geri kalmayan ünlü gece kıyafetlerinde siyah rengi tercih ediyor

Zaten dolgun olan hatlarına hamilelik kiloları da eklenmesine rağmen transparandan asla vazgeçmeyen Kardashian tepki çekiyor ama umursamıyor

Hamile kadınların ayaklarının şişmesi çok normaldir. Özellikle bu dönemlerde doktorlar rahat ve düz taban ayakkabıları önerirler. Ama elbette doktorları kim takar değil mi Kardashian?

Bu dönemde dar kıyafetler tercih eden magazin güzelinin takıntılı olduğu bir şeyde elbiselerinin üzerine aldığı uzun ve ince ceketler.

Topuklu ayakkabılarından ve uzun tuniklerinden asla vazgeçme...

Son iki sezondur moda olan yüksek belli pantolonlar Kardashian'ın da tercihleri arasında

Kalçalarını belli eden dar kıyafetlerden vazgeçmeyen Kardashian göğüs dekoltesine de bayılıyor. Ama asla mini etek giymiyor...


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler