Kiralık Aşk dizisinin oyuncusu Sanem Yeles, dünyaevine girdi

Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Sanem Yeles, dün akşam düzenlenen görkemli düğünle bir süredir birlikte olduğu Yakup Akpınar ile dünya evine girdi.

Kiralık Aşk dizisinin oyuncusu Sanem Yeles, dünyaevine girdi

Bir döneme damga vuran ve başrollerinde Barış Arduç ile Elçin Sangu'nun oynadığı Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Sanem Yeles, dün dünya evine girdi. Oyuncunun düğünde dizide yakın dostunu oynayan Sangu'nun olmaması da dikkatlerden kaçmadı.

kiralik-ask-dizisinin-oyuncusu-sanem-yeles-12149671_4749_m

DAVUL VE ZURNAYLA EVDEN ÇIKTI

Kiralık Aşk dizisinde Nihan karakterini oynayan güzel oyuncu Sanem Yeles, baba evinden davul zurna eşliğinde çıktı. Lüks bir otelin balo salonunda dünya evine giren oyuncu, ilk dansını da Sezen Aksu'nun Haydi Gel Benimle Ol şarkısıyla yaptı. Oyuncu, düğünde yakın dostlarıyla birlikte oyun havası ve halay çekmeyi de ihmal etmedi.

kiralik-ask-dizisinin-oyuncusu-sanem-yeles-12149671_8175_m

SANEM YELES KİMDİR?

Sanem Yeles, 2 Ağustos 1988'de doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme mezunu olan Sanem Yeles, oyunculuk kariyerine 2012 yılında "Mor Menekşeler" dizisinde canlandırdığı Firdevs karakteriyle başladı.

kiralik-ask-dizisinin-oyuncusu-sanem-yeles-12149671_6507_m

Oyunculuk kariyeri boyunca "Canımın İçi" (2012), "Kiralık Aşk" (2015-2017) dizileri ve Doritos Akademi (2013) reklam filminde rol aldı. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nda "Fehim Paşa Konağı" (2013-2014), "Parçacık" (2013-2014) ve "Gergedan" (2014-2015) oyunlarıyla izleyiciyle buluşan Sanem Yeles, Odunpazarı Belediyesi Gösteri ve Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü'nde aldığı 2 yıllık eğitim süresince de 4 oyunda yer aldı.

4 yıl boyunca Latin dansları eğitimi alan ve yanı sıra diksiyon ve piyano dersleri alan Sanem Yeles, aynı zamanda Latin dansları ve yaratıcı drama dersleri vermektedir. Sanem Yeles son olarak Kanal D'de başlayan "Kızlarım İçin" dizisinde "Selva" karakterini canlandırdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Evet dünya evine giren Sanem YELES kimdir? İlkoulu sıradan bir köy okulunda okuduktan sonra, zeki oluşu sayesinde ortaokulu iyi bir kolejde bursu olarak okuduktan sonra kazandığı fen lisesini bitirip, odtü fizik bölümüne yerleşen ve buradaki eğitimini de tamamladıktan sonra harward üniversitesinde yüksek lisans ve doktora yapan, dünyanın en iyi fizikçileri arasında gösterilen bir kişidir. Böylesine bir kariyere sahip olduğundan ülkemizin tamamı tarafından kim olduğu merak edilmektedir. Bu bağlamda bu haberi yaparak bizim merakımızı gideren kişiye çok teşekkür ederiz..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler