MAGAZİN

Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer'le sabah yürüyüşünde

Basketbol oynarken dizinden sakatlanıp ameliyat geçiren Kıvanç Tatlıtuğ eski sağlığına kavuştu. Tatlıtuğ, önceki gün eşi Başak Dizer'le Bebek sahilinde yürüyüş yaptı.

Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer'le sabah yürüyüşünde

Geçtiğimiz hafta ABD'de tatil yapan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti yurda dönüş yaptı. Gözde ikili Bebek sahilinde yeni edindikleri minik köpeğiyle yürüyüş yaparken görüntülendi.

Geçirdiği ameliyat sonrası eski sağlığına tekrar kavuşan Tatlıtuğ, yeni dizisiyle ilgili soruları yanıtsız bıraktı.
-> Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisinde partneri sizce kim olacak?

KIVANÇ'IN PARTNERİ HALA BELİRSİZ

Yeni sezonda Star TV'de başlayacak dizi için Kıvanç Tatlıtuğ'a partner çalışmaları sürüyor. En son teklif götürülen Cansu Dere bölüm başı 90 bin TL isteyince yapımcı ünlü oyuncudan vazgeçti.

Kıvanç Tatlıtuğ, yeni sezonda Ay Yapım'la çalışacak. Acılı bir aşk hikayesini konu alacak dizinin çekimlerine bayramdan sonra başlanacak. Vurdulu kırdılı sahneleriyle akıllarda kalan Tatlıtuğ'u, bu kez takım elbiseli haliyle izleyeceğiz.

Yaklaşık 1 yılı aşkın süredir ekranlardan uzak olan Kıvanç Tatlıtuğ başrolünü oynadığı 'Kurt Seyit ve Şura' Mart 2014'te başlamış, 8 ayda reytinglerden dolayı erkan final yapmıştı.

Yakışıklı oyuncuya partner için Kiralık Aşk dizisinin yıldızı Elçin sangu'nun da ismi de geçmiş, bu haberi Tatlıtuğ net bir dille yalanlamıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön