Kocaeli'de bir kişi akrabalarına gitmesini istemediği eşini bıçaklayarak öldürdü

Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde, Cemal Oturak (37) bazı akrabalarına gitmesini istemediği eşi Özgü Oturak’ı (32) defalarca bıçaklayarak, öldürdü. Cinayetin ardından evden çıkıp sabaha kadar sokaklarda gezen Oturak, polis merkezine giderek, eşini öldürdüğünü söyledi. Eve giden polis kadının cesedini buldu.

Kocaeli'de bir kişi akrabalarına gitmesini istemediği eşini bıçaklayarak öldürdü

Olay, gece yarısı Çayırova Özgürlük Mahallesi 223. Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre Cemal Oturak, eşi Özgü Oturak’a bazı akrabalarına gitmesini istemediğini söyledi. İkili arasında tartışma çıktı. Bu sırada Cemal Oturak, Özgü Oturak’ı defalarca bıçaklayarak, öldürdü. Bıçak, son darbede genç kadının vücudunda kırılarak, saplı kaldı.

POLİSE GİDİP EŞİNİ ÖLDÜRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ

Evden çıkan Cemal Oturak sabaha kadar sokaklarda gezdi. Ardından da Çayırova Polis Merkezi’ne giderek, eşini öldürdüğünü söyledi ve evinin anahtarını verdi. Eve giden polis, Özgü Oturak’ın cesedi ile karşılaştı.

Bir fabrikada işçi olan Cemal Oturak ifadesinde eşi ile ikinci evliliklerini yaptıklarını, eşini bazı akrabalarını gitmemesi konusunda uyardığını, bu nedenle tartışarak, bıçakladığını anlatı. Oturak, gözaltına alınırken, cinayetle ilgili soruşturma devam ediyor. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
kadın öldürmek ...çok yaygınlaşıyor....kızlar dikkat anlamadan evlenmeyin...en küçük bir şüpheniz dahi olsa, evlenmeyin....karekter ne ise o'dur değiştirmeyi düşünerek hayatınızı karartmayın....
Başta Sayın Devlet Bahçeli ve aynı düşüncedeki insanlar; Bu ülkede hergün cinayet gasp tecavüz suçları işlenmektedir. Bu tür insanlar kendi ailesine bile kastetmekteyken yahut hiç tanımadığı bir insanı gasp, tecavüz, öldürme gibi suçları işlerken, kendi ailesi bile affetmiyorken, siz hangi hak, had ve iradeyle af kelimesini dillendirebiliyorsunuz. bu vicdansızlıktır. Unutmayınki her cezaevinden çıkan kişinin işleyeceği suça teşvik ve ortaklıktan başka birşey değildir. Yakın zamanda gördükki cezaevinden af ile çıkanların %90'ı tekrar suç işleyerek girmişlerdir. SUÇ BİR ALIŞKANLIKTIR.
akraba ile evlilik veya ilişki toplumda çok olunca, birde kadın bunu evlenirken eşine anlatınca tabii ille ilişki değil gittiği akraba bozuk veya doldurucu fitneci de olursa , eşte tabi kıskanarak veya türlü sebepten bazı akrabalara göndermek istemiyor evlenmeden konuşmak lazım
@cebe01 cümlelerini kısa tut kardeş be, daha anlaşılır olur.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler