Kola şişesinden öyle bir şey çıktı ki!

Adıyaman’ın Gerger ilçesinde kola şişesini içerisinden çıkan yabancı cisim görenleri şaşkına çevirdi.

Kola şişesinden öyle bir şey çıktı ki!

Gerger’de esnaflık yapan Cindi Öztekin’e ait iş yerine dağıtım firması tarafından bırakılan kola şişelerinden birisinin içerisinde yabancı cisim çıktı. Öztekin şişedeki yabancı cismi, kasa içerisinde getirilen kola şişelerini buzdolabına yerleştirirken fark etti. Kapağı açılmayan şişe içerisindeki cismi gören Öztekin, şaşkına döndü.

AW562115_02

İlaç tabletine benzeyen cismi görünce Cindi Öztekin durumu firma yetkililerine bildirdi. Firma yetkilileri şişenin laboratuarda incelenmesi için şişeyi istedi ancak, Cindi Öztekin vermedi.

AW562115_03

El değmeden üretilen kolanın içerisinde yabancı cisim bulunmasının kabul edilemeyecek olduğunu belirterek, konuyu yargıya taşıyacağını ifade etti.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
arkadaş amerikadamı sanıyorsun sen mahkemeye versen ne olacak ? 1 şişe kola bedeli alacaksın türkiyede sökmez o iş
İncelemek için istemişler! Tabii canım alın ortadan kaldırın sonra da adamı suçlayın. İyi ki vermemiş görüp resmi bir şekilde olayı kanıtlasın karşılığında Coca-Cola dan alsın tazminatı. Bu berbat içecek ile iyi para kazanıyorlar biraz da onlar bedel ödesin.
abd de olsan milyon dolar kazanırsında bizim burda o davada çıkacak kararı söyleyim üretim aşamasında istemsiz bi hata oluşmuş olur böle şeyler deyip davayı kapatırlar..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler