Köpeğe işkence yapıp, vücuduna kesici alet ile 'it' yazdılar

Sakarya'nın Arifiye ilçesinde vücuduna kesici aletle 'it' yazılan sokak köpeği, tedaviye alındı.

Köpeğe işkence yapıp, vücuduna kesici alet ile 'it' yazdılar

Arifiye Fatih Mahallesi'nde oturanlar, kesici aletle vücuduna 'it' yazılan ve dövülen köpeği bitkin halde buldu. Mahalle sakinleri, dün gece saatlerinde, köpeği Sakarya Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi'ne götürdü.

Köpeğin burada yapılan kontrollerde vücuduna kesici aletle 'it' yazıldığı ve darp izleri tespit edildi. Barınakta bulunan veteriner hekimler tarafından tedaviye alınan köpeğin genel sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken, arka ayalarında oluşan yaralardan dolayı bir süre daha gözetim altında tutulacağı belirtildi.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
ALLAH SİZİN BELANIZI VERSİN.NOLUYOR NEREYE GİDİYOR BU İNSANLIK AKIL HASTASI YARATIKLAR BUNLARI YAPANILARI ACİL TEDAVİYE ALIN.
@nebahat_1984_gergn Bu insanlar hep vardı. Sadece duyarsızlık gösteren hükümetler geldi geçti. Hiç bir iktidar hayvanları bir can bir hak sahibi görmedi ve sonuç buraya geldi.
bu köpeğe bunu yapanlarada vücuduna ben aptalım yazsınlar kesici aletle bu hayvan onlara naptı nasıl can vericekler nasıl allah karşına çıkıcaklar insan değil bunlar ben köpeğe hayvan dedim ama en büyük hayvan insanlar
Ona bunu yapanlar en ağır cezayı hakediyor bu dünyada olmazsada mutlaka öbür dünyada
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler