MAGAZİN

Koronavirüs tedavisi gören Şener Şen'den haber var!

Koronavirüs tedavisi gören Şener Şen'den haber var!

Yaklaşık 10 gündür Nişantaşı'nda özel bir hastanede Covid-19 tedavisi gören usta oyuncu Şener Şen'den müjdeli haber geldi.

Snob Magazin'in özel haberine göre; Türk sinema tarihinin en iyi oyuncuları arasında gösterilen ve bugüne kadar 140'a yakın dizi ve film projesinde yer alan Şener Şen, Covid-19'a yakalanarak hastaneye kaldırılmıştı.

78 yaşındaki Şener Şen'in Covid-19'a yakalanması tüm sevenlerini üzmüştü. Yaklaşık 10 gündür Nişantaşı'nda özel bir hastanede tedavi gören Şener Şen'den sevindiren haber geldi.

HASTANEDEN AYRILDI!

Snob Magazin'in göre; son yapılan Covid-19 testi negatif çıkan Şener Şen, kaldığı hastaneden taburcu edildi. Yapılan tetkikler sonucu taburcu edilmesine karar verilen Şener Şen'in hastaneden sessiz sedasız ayrılarak evine geçtiği öğrenildi.

Bağışıklık sistemi güçlü olan Şener Şen'in herhangi bir kronik rahatsızlığının olmaması tedavi sürecini hızlandırdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
geçmiş olsun.. Adana Belediye Başkanı da Korona olduğu zaman ; Ekrem Başkanımızla birlikte yaptırdığı Sahra Hastanesinde tedavi olsaymış keşke. Biraz cilt ve estetik bakımı yaptırıp tedavi olurlardı O Sahra Hastanesinde(!)
okadar emek verip yaptılar arkadaşım. Şu anda fazla covid li olmadığı içüüün boş kalmasın diye fuar alanı için kiralamışlar (many many) o çöl hastanesini pardon Sahra hastanesini...
geçmiş olsun bizleri neşelendiren güzel adam..
Geçmiş olsun BÜYÜK USTA
Geri Dön