Küçükkaya, sahte Trump hesabındaki paylaşımı gerçek sandı! Sosyal medya bunu konuşuyor

FOX TV haber sunucusu İsmail Küçükkaya'nın, ABD Başkanı Donald Trump adına açılan sahte Twitter hesabının attığı tweeti gerçek sanıp haber yapması sosyal medyada günün konusu oldu.

FOX TV haber sunucusu İsmail Küçükkaya sabah saatlerinde yayınlanan "Çalar Saat" programında, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump'ın adını kullanarak sahte bir hesap açan kişinin attığı tweeti haber yaptı.

SOSYAL MEDYADA ÇOK KONUŞULDU

Öte yandan Küçükkaya'nın, fake hesaptan yapılan paylaşımı, Trump'ın gerçek hesabından sanarak yayında yorumlaması sosyal medyada günün en çok konuşulanları arasına girdi.

asfdkj

Sahte hesaptan, "Two Turks, one German and one Napoleon." (İki Türk, bir Alman, bir Napolyon) yazısıyla paylaşılan fotoğrafta Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, İngiltere Başbakanı Johnson ve Almanya Şansölyesi Merkel bulunuyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 52 yorum
işte güvenilir haber servisi Fox Tv
Bunların birde Meşhur Portakalları var. Onunda Bir Düzmece Hastane Haberi vardı. İşleri güçleri İnsanları Trollemek.
@gamlibaykus_20 :=))
yıllarca ülkemizin altına dinamit koyarak yok etmek isteyenleri fark etmeyenler için ne düşünürsünüz
Tipik kemalist zekası, eğitimden, kitap okumaktan anladıkları da bu kadar, bir arada portakal sayıştaya veya ysk ya sayıştay olması lazım yüksek mahkeme demişti, sayıştay yüksek mahkeme değildir, bir şey biliyorlarmış gibi bağıra çağıra, saldırgan yayınla, birilerinin gazını almalarla reyting yapıp parayı iç ediyorlar,
Kemalist ne demek biliyormusun ola hepimiz Ataturkcuyuz daha ziyade Türk olup Atatürk u sevmemek cehalettir , de get oyani
yalanda demedi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler