Kylie Jenner arabasıyla uyumlu süper minisiyle olay oldu!

"Paraya para demeyen" bir ailenin içine doğan Kylie Jenner, bununla da yetinmedi. Girişimleri sayesinde birçok yaşıtının hayal bile edemeyeceği bir servetin sahibi olan Jenner arabası ve süper mini elbisesinin fiyatıyla yine gündem oldu.

Kylie Jenner arabasıyla uyumlu süper minisiyle olay oldu!

Henüz 21 yaşında ama kelimenin tam anlamıyla 'yürüyen kasa' gibi. Geçen yıl Forbes dergisi tarafından 30 yaşın altındaki en genç milyarder unvanı verilen Kylie Jenner'ın serveti dudak uçuklatıyor.

97 bin TL'lik elbisenin ardından Jenner şimdi de arabası ve mavi minisiyle olay oldu.

Jenner, 2300 dolarlık mini mavi elbisesini giydi, elbiseyle uyumlu renkteki buz mavisi 400 bin dolarlık lüks aracına bindi ve gece gezmesine çıktı.

Durum böyle olunca da elbette bütün bakışları üzerinde topladı, gazete ve internet sitelerinde manşetleri kimseye kaptırmadı.

SPL5094094_002

Kylie Jenner, o gece gezmesinden birkaç gün önce de sosyal medya paylaşımlarıyla konuşulmuştu. Jenner o paylaşımlarda da sevgilisinin hediye ettiği elmaslarla kaplı 50 bin dolarlık değerli saatini takipçileriyle paylaşmıştı.

Kylie Jenner, sevgilisi Travis Scott ile birlikte Beverly Hills'te satın aldığı 13. 45 milyon dolarlık malikanesiyle de çok konuşulmuştu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
bu kadının kıyafeti benim 1 yıllık maaşım.
1 yıllık maasin 97.000 liraysa biz aciz o zaman
@yedi_yabanci_1991 haci senin türkiyedeki net maasin 8,083,3 tl mi? eger öylese sen vekillerden de zenginsin. Yani sende TÜRKIYE´DE bir Kylie Jenner`in erkek versiyonu olabilirsin... :D
eeee bize ne
Ne giyse yakışıyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler