Levent Yüksel’in eşi Özlem Öztürk kimdir? Özlem Öztürk kaç yaşında ve nereli? İşte Özlem Öztürk’ün hayatı!

Geçtiğimiz gece Bodrum Antik Tiyatrosu’nda seyircisiyle buluşan ünlü şarkıcı Levent Yüksel eşi Özlem Öztürk ile ilk karesini paylaştı. Eşi Özlem Öztürk’le Bodrum’da tatilin keyfini çıkartan Yüksel, aşka geldi. Eşiyle fotoğraf paylaşan Levent Yüksel merakları yükseltti.

Levent Yüksel’in eşi Özlem Öztürk kimdir? Özlem Öztürk kaç yaşında ve nereli? İşte Özlem Öztürk’ün hayatı!

Medcezir isimli albümüyle müzik piyasasına bomba gibi bir giriş yapmayı başaran Levent Yüksel, Haziran ayında İzmir’de gerçekleşen sade bir nikah töreniyle evlendi. Magazin gündeminden uzak kalmayı seçen Levent Yüksel spor eğitmeni eşi Özlem Öztürk’le ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. Levent Yüksel’in romantik paylaşımına beğeni ve yorum yağdı. Ünlü popçu Levent Yüksel eşiyle yaptığı tatilden paylaştığı fotoğrafa “Kadınım” notunu düşmeyi ihmal etmedi. Çiçeği burnuna çiftin buram buram romantizm kokan karesine sosyal medyada beğeni rekoru kırdı.

LEVENT YÜKSEL’İN EŞİ ÖZLEM ÖZTÜRK KİMDİR?

Levent Yüksel’in yaptığı paylaşımdan sonra Özlem Öztürk kimdir, Özlem Öztürk kaç yaşında ve nereli” ile “Özlem Öztürk ne iş yapıyor” sorularının cevapları araştırılmaya başlandı. Başarılı sanatçının güzel eşi Özlem Öztürk’le yolları işletmecisi olduğu spor salonunda keşişti.
levent yüksel
Özlem Öztürk Yüksel 14 Temmuz 1981 yılında dünyaya geldi. Özlem Öztürk yaş olarak şu anda 39 yaşındadır. Celal Bayar Üniversite Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Özlem Öztürk, üniversite eğitimini bitirdikten sonra bir evlilik yaptı. Bu evliliğinden 11 yaşında Defne isminde bir kızı olan Özlem Öztürk, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Yönetim Bilgi Sistemleri alanında yüksek lisansını tamamladı.

levent yüksel3

Yüksek lisansın sonrasında iş dünyasına adıma atan Özlem Öztürk ilk olarak çeşitli bankalarda satış temsilciliği yaptı. 2010 yılında bankacılık sektörüne ara veren Özlem Öztürk özel bir şirkette satış proje koordinatörü olarak çalıştı. Spora olan merakıyla bilinen Özlem Öztürk, ünlü bir spor salonu markasının kulüp yöneticiliği görevine getirildi. Bu spor salonunda Levent Yükselle tanışan Özlem Öztürk 8 Haziran 2020 tarihinde ünlü sanatçıyla hayatını birleştirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
levent yüksel, sertab erenerden sonra dikiş tutmadı tutmaz bence. sertab erener bir dahi.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler