Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Liam Neeson Honest Thief filminde hırsız olarak karşımıza çıkacak

  Aksiyon filmleri ile adı özdeşleşen Liam Neeson, Honest Thief (Dürüst Hırsız) filminde bir hırsızı canlandırıyor. Filmden ilk fragman yayınlandı.

  Liam Neeson’ın başrolünü üstlendiği Honest Thief (Dürüst Hırsız) filminden yeni bir fragman yayınlandı. Usta aktörün bir hırsızı canlandırdığı film ülkemizde de vizyona girecek.

  Ozark, The Accountant gibi önemli yapımların yapımcılığını üstlenen Mark Williams'ın yönetmeni olduğu “Honest Thief”, aşık olduğu ve artık dürüst bir hayat yaşamak istediği için teslim olmaya çalışan bir banka soyguncusuna (Liam Neeson) odaklanıyor. Ganimetlerini sakladığı depolama tesisinde çalışan bir kadına (Kate Walsh) aşık olan soyguncu, teslim olmaya çalıştığı polislerin kendisinden daha yozlaşmış olduğunu fark eder. Soyguncunun adını temize çıkarmak için mücadele etmesi gerekecektir.

  Dürüst Hırsız'ın oyuncu kadrosunda Liam Neeson'ın yanı sıra Kate Walsh, Jai Courtney, Jeffrey Donovan, Anthony Ramos ve Robert Patrick gibi isimler bulunuyor. Filmin senaryosunu yönetmen Williams ile birlikte Steve Allrich kaleme aldı.

  Dürüst Hırsız'ın ülkemizdeki izleyicileriyle 6 Kasım 2020 tarihinde sinemalarda buluşması bekleniyor.

  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler