SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Lille, Mustafa Kapı'nın sözleşmesini feshetti! Adana Demirspor hemen kaptı...

Lille, 2020'de Galatasaray'dan transfer ettiği Mustafa Kapı'nın sözleşmesini feshettiğini açıkladı. Lille ve Adana Demirspor kulüpleri yaptıkları açıklamada Mustafa Kapı'nın Adana Demirspor'a transfer olduğunu belirttiler. İşte detayar...

Lille, Mustafa Kapı'nın sözleşmesini feshetti! Adana Demirspor hemen kaptı...

2020 yılında Galatasaray'dan Lille transfer olan Mustafa Kapı'nın sözleşmesi sürpriz bir şekilde feshedildi. Fransız ekibi Mustafa Kapı ile anlaşarak karşılıklı olarak sözleşmesini sonlandırdı. Mustafa Kapı'nın ayrılığı çok uzun sürmedi. Lille ve Adana Demirspor, yaptıkları paylaşımda Mustafa Kapı'nın Adana Demirspor'a transfer olduğunu açıkladı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

3.5 YILLIK SÖZLEŞME

Adana Demirspor yaptığı açıklamada, Kulübümüz son olarak Fransa'nın Lille takımında forma giyen 19 yaşındaki orta saha oyuncusu Mustafa Kapı ile 3,5 yıllık resmi sözleşme imzalamıştır. Oyuncumuza hoş geldin diyor, mavi-lacivertli forma altında başarılar diliyoruz!

dsgdsg

HİÇ FORMA GİYEMEDİ

mustafa-kapi-lillede-kadroya-girdi

2020'de Galatasaray'dan yetiştirme bedeli karşılığında Lille'e transfer olan Mustafa, Fransız ekibinde hiç forma şansı bulamadı. 19 yaşındaki orta saha oyuncusunun Lille ile 2025 yılına kadar sözleşmesi bulunuyordu.

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler