SPOR

CANLI

Madelene Wright, müstehcen fotoğraflarını satıyor

İngiltere'de Charlton forması giyen, ancak trafik kuralı ihlal ettiğini gösteren fotoğraf paylaşınca takımından kovulan futbolcu Madelene Wright, internet üzerinden müstehcen fotoğraflarını satarak para kazanıyor.

Madelene Wright, müstehcen fotoğraflarını satıyor

İngiltere'de Charlton forması giyen futbolcu Madelene Wright'ın geçtiğimiz günlerde elinde alkol ile İngiltere sokaklarında araba kullanırken çekilen pozları ortaya çıkmıştı. B karelerin ardından forma giydiği kulüp Charlton tarafından önce kadro dışı bırakıldı, ardından da sözleşmesi feshedildi.

5900

Sözleşmesi feshedildikten sonra insanların aylık üyelik karşılığında müstehcen fotoğraflarını yayınladığı bir sitede üyelik oluşturan Wright, geçimini sağlamak için fotoğrafları paylaşmaya başladı.

250

İngiltere basınında yer alan haberde yeteneklerini artık saha dışında değerlendirmeye karar verdiği aktarılan 22 yaşındaki futbolcu, aylık 33 Sterlin karşılığında çıplak fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.

240

Yaklaşık 1 aydır kulüpsüz olan futbolcu, koronavirüse rağmen partilerde boy göstermesiyle de sosyal medyada eleştiri konusu oldu. Daha önce Millwall forması giyen Wright, o dönemde yine arabada çekilen ve sosyal medyada paylaşılan görüntüleri nedeniyle de takımdan gönderilmişti.

260


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler