SPOR

CANLI

Mancini: Türkiye kaybetmeye hazır olmalı

Mancini: Türkiye kaybetmeye hazır olmalı

İtalya Milli Takımı teknik direktörü Roberto Mancini, EURO 2020'de Türkiye ile eşleşmelerini değerlendirdi. Mancini, esprili bir dille Türkiye'yi yeneceklerini belirterek, "İnanılmaz bir kura çekimiydi. Çok mutluyum, Türkiye maçında bazı dostlarımla buluşacağım. Neticede Türkiye kaybetmeye de hazır olmalı" dedi.

İtalya Teknik Direktörü Roberto Mancini, EURO 2020 kura çekiminde A Milli Takımımız ile aynı grupta olmaları üzerine açıklamalarda bulundu.

Esprili bir dille Türkiye'yi yeneceklerini söyleyen Mancini, "Harika, inanılmaz bir kura çekimiydi. Çok mutluyum, Türkiye maçında bazı dostlarımla buluşacağım. Neticede Türkiye kaybetmeye de hazır olmalı" dedi.

"ROMA'DA ÇOK TÜRK TARAFTAR VAR"

İyi bir takım oluşturduklarını kaydeden deneyimli hoca, "Türk dostlarım gerçekten inanılmazlar. Roma'da çok Türk taraftar var ve takımlarını da iyi destekleyeceklerini düşünüyorum. Türkiye, Galler ve İsviçre oldukça iyi takımlara sahipler" ifadelerini kullandı.

"TÜRKİYE'NİN İYİ GENÇ OYUNCULARI VAR"

Türkiye'nin kaliteli bir takım olduğunu söyleyen İtalyan hoca, "Türkiye’yi iyi biliyorum ve yeni jenerasyonu, genç oyuncular ve oldukça iyi futbolculardan oluşuyor. Bunu zaten eleme maçlarında Fransa karşısında çok iyi işler çıkardıklarında da gördük" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
İtalya nın içinden geçecez...
cengizden gol bekliyoruz
Fener düşmanlığı sona ermeli.. Bu gidişle Türk futbolunun ilerlemesi mümkün değil.. Bütün planlar fenerin önünü kesmek için.. Yuhh artık.
@kargafatih ne alaka milli takım kura degerlendirilmesinde fenere nasıl pay çıkardın.amaç milli takım fener gs yada beşiktaş degil
neden kaleci 1.5 metre öne çıktı diyemi yoksa daha fazlamı çıkmalıydı
Takım
O
Av
P
Geri Dön