MAGAZİN

Maraşlı 1. bölüme damga vuran saldırı sahnesi! Maraşlı dizisi sosyal medyada gündem oldu! Maraşlı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Atv'nin yeni yıldaki iddialı dizisi Maraşlı 1. bölümüyle ekrana geldi. Burak Deniz ve Alina Boz'un başrollerde oynadığı Maraşlı dizisi aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çekti. Burak Deniz'in eski özel kuvvetler askeri Maraşlı'ya hayat verdiği dizi ilk bölümüyle sosyal medyada da gündem oldu. Peki Maraşlı dizisi genel konusu nedir? Maraşlı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Başrollerinde Burak Deniz ile Alina Boz'un, kadrosunda Serhat Kılıç, Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar'ın yer aldığı Maraşlı dizisi 1. bölümüyle 11 Ocak Pazartesi akşamı ATV'de ekrana geldi. Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz Maraşlı, Alina Boz ise Mahur karakterine hayat veriyor.

0x0-1-bolum-foto-galeri-1610186375749

MARAŞLI SOSYAL MEDYAYI SALLADI!

Maraşlı dizisi ekrana gelen ilk bölümüyle sosyal medyanın da gündeminde yer aldı. İşte Maraşlı'yla ilgili yapılan paylaşımlardan bazıları:

m1

m2

m3

m4

m5

m6

MARAŞLI 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Maraşlı dizisinin 18 Ocak Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan 2. bölüm fragmanı henüz Atv tarafından yayınlanmadı.

0x0-1-bolum-foto-galeri-1610186379250

MARAŞLI DİZİSİ 1. BÖLÜM KONUSU

Maraşlı, Özel Kuvvetlerden ayrılan eski bir askerdir. Kendine bir sahaf dükkanı açarak hayatını hasta olan kızı Zeliş ile ilgilenerek ve kitap satarak geçirme kararı almıştır.

0x0-1-bolum-foto-galeri-1610186376845

Ta ki bir gün dünyalar güzeli Mahur Türel, Maraşlı'nın sahaf dükkanından içeri girene kadar. Türkiye'nin en büyük iş adamlarından olan Aziz Türel'in, çocuklarından en kıymetlisi olan Mahur'un başı o gün çektiği bir fotoğraf karesi yüzünden büyük derde girer.

0x0-1-bolum-foto-galeri-1610186378911
Mahur'un istemeden karıştığı olaydan, hayatını Maraşlı kurtarır. O gün kaderleri birbirine bağlanır. Artık Mahur'un hayatı tehlikededir.

0x0-1-bolum-foto-galeri-1610186375430

MARAŞLI'DA TÜREL AİLESİ KİMDİR?

Eski asker Maraşlı’nın, tehlikeli bir olaya şahit olan Mahur’un hayatını kurtarması ve ailesine dahil olmayasıyla başlayacak olan serüvende, Mahur Türel’in sırlarla dolu ailesi dikkatleri çekecek.

Mahur’un, saygın bir iş adamı olan babası Aziz Türel’i usta oyuncu Kerem Atabeyoğlu, üvey annesi Firuzan’ı ise Rojda Demirer canlandırıyor.

0x0-1-bolum-foto-galeri-1610186372176

Mahur’un birbirlerinden oldukça farklı karakterlere sahip olan ağabeyleri Necati’yi Serhat Kılıç, İlhan’a da Cemil Büyükdöğerli hayat veriyor. İlhan’ın eşi Dilşad karakterini Melis İşiten’in canlandırdığı dizide, Türel ailesinin her bölüm ortaya çıkan sırları izleyenleri ters köşeye yatıracak.
türel

MARAŞLI DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Özel Kuvvetler’den ayrılma eski bir asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş’in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır.

Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

0x0-1-bolum-foto-galeri-1610186372868
Yapımcılığını Tims&B Productions'ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı yönetmenliğini ise Kudret Sabancı üstleniyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler