MAGAZİN

Burak Deniz Maraşlı dizisindeki rolünü anlattı! Maraşlı ne zaman başlıyor?

Ünlü oyuncu Burak Deniz, Atv'nin yeni dizisi Maraşlı ile ekrana dönüyor. Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz eski özel kuvvetler askeri Maraşlı'ya, Alina Boz ise Mahur karakterine hayat veriyor. Burak Deniz, yeni dizisi Maraşlı'daki rolünü anlattı. Peki Maraşlı dizisi ne zaman başlıyor? İşte Maraşlı dizisi yayın tarihi ve 1. bölüm fragmanı.

Burak Deniz Maraşlı dizisindeki rolünü anlattı! Maraşlı ne zaman başlıyor?

Başrollerinde Burak Deniz ile Alina Boz'un, kadrosunda Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar'ın yer aldığı Maraşlı dizisi 1. bölümüyle 11 Ocak Pazartesi akşamı ATV'de yayınlanacak.

BURAK DENİZ, ESKİ BİR ASKERİ CANLANDIRACAK!

Burak Deniz, canlandırdığı sert mizaçlı, zeki, çevik, çevresinde az konuşan ama net konuşan biri olarak bilinen Maraşlı karakteriyle büyük beğeni toplayacak. Deniz, Maraşlı karakterinin Özel Kuvvetler’de görevli eski bir asker olması nedeniyle çekimler başlamadan uzun süre önce silah ve savunma özel eğitimleri almaya başladı.

"BOL AKSİYON SAHNELERİ OLACAK"

İddialı bir karakterle seyirciyle buluşmaya hazırlanan Burak Deniz “Hikayeyi ilk okuduğumda çok beğendim. Dizinin özellikle ilk bölümlerinde seyircinin ilgisini çekecek bolca aksiyon sahnesi olacak. Maraşlı’nın hayatında sadece kızı var ve tüm dikkatini ona vermiş durumda. Maraşlı’daki aşk hikayesi ise canlandırdığım karakter için beklenmedik bir duygu olacak. Aşk bence hepimiz için aniden gelen bir duygu olduğundan biz de ne yapacağımızı bilmeden hareket ediyoruz ve hayatla beraber onu da kabul ediyoruz. Maraşlı için de aynısı geçerli olacak. Hiç beklemediği yerden aşkı bulacak diye ümit ediyorum.” dedi.

dsc-1671-xZym

Dizi; kızı Zeliş’in vurulmasıyla hayatında yeni bir sayfa açan; gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın, bir gün istemeden büyük bir olayla karşı karşıya kalan Mahur’la tanışması ve hayatını kurtarması sonucu, hem aşkın hem de büyük sırların peşinde soluksuz bir serüvene sürüklenmesini konu alıyor.

Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur’un, yönetmenliğini ise Arda Sarıgün’ün üstlendiği Maraşlı 11 Ocak Pazartesi saat 20.00’de atv’de başlıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler