MAGAZİN

Masterchef Barbaros sevgilisine evlilik teklifi ettiği anları paylaştı! "Hayatta başıma gelen en güzel şeysin"

Masterchef ile tanınan ve değişimiyle gündeme gelen Barbaros Yoloğlu sosyal medya hesabından sevgilisine evlilik teklifi ettiği anları paylaştı. Masterchef Barbaros "Hayatta başıma gelen en güzel şeysin" dedi.

'MasterChef Türkiye 2020' yarışmasına damga vuran, büyük finalde Serhat Doğramacı'ya birinciliği kaptıran Barbaros Yoloğlu mutlu anlarını paylaştı.

Cinsel yönelime dair yaptığı düşünülen paylaşımla uzun süre gündemde kalan Barbaros Yoloğlu'nun o dönem birlikte olduğu kişi ortaya çıkmıştı.

44

Barbaros Yoloğlu geçtiğimiz gün kız arkadaşı Şule İdil Aydın'a evlilik teklifi etti. O anları paylaşan MasterChef Barbaros sevgilisini bir hayli şaşırttı.

1

HEMEN SÖZLENDİLER

Eski yarışmacı paylaşımında "Zaman her ne olursa ileriye doğru gitmemizi ve yolumuzda giderken tüm yolun hakimiyetini sevgiye bırakmamız gerektiğini… Ben buradayım dediğin anda kontrol bende dediğin anda küçük bir hastalık veya büyük bir sevgi her düşünceyi her bir fikri değiştirir. Mutluluk sadece sevgide saklı sevelim sevilelim seni seviyorum, hayatta başıma gelen en güzel şeysin" dedi.

2

Çift söz yaptıkları anları da paylaştı.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler