MAGAZİN

MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir? MasterChef Barbaros kaç yaşında, nereli?

MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir? MasterChef Barbaros kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye yarışmasının iddialı isimlerinden olan Barbaros Yoloğlu programın sıkı takipçileri tarafından araştırılıyor. MasterChef Barbaros yarışmadaki performansı ve sunumlarıyla dikkat çekiyor. Peki, MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir? MasterChef Barbaros kaç yaşında? MasterChef Barbaros nereli?

MasterChef Türkiye yarışmasının iddialı isimlerinden yarışmacı Barbaros Yoloğlu, televizyon izleyicileri tarafından merakla araştırılıyor. Geçtiğimiz günlerde Barbaros'un tabağını yere düşürmesi çok konuşulmuştu. Peki, MasterChef Barbaros nereli? MasterChef Barbaros kaç yaşında? İşte yarışmacı ile ilgili tüm merak edilenler...

MASTERCHEF BARBAROS YOLOĞLU KİMDİR?

MasterChef Barbaros yaş olarak şu an 26 yaşında. Samsun'un Alaçam ilçesinde dünyaya gelen yarışmacı, liseye kadar güreş ve farklı spor dallarıyla ilgilendi. Güreşin ardından Turizm Lisesi'ne geçmeye karar veren yarışmacı, turizm bölgelerinde stajyer öğrenci olarak çalıştı. Üniversite eğitimi için Erzurum'a giden Yoloğlu, bu süreçte çalışma hayatına devam etmedi. Yarışmaya Bodrum'dan katılan Yoloğlu, Bitez'de bir restoranda aşçılık yaptı.

2 sene önce yeniden mutfakta çalışmaya başlayan MasterChef Barbaros, hedeflerini gerçekleştirmek amacıyla MasterChef Türkiye programına başvurduğunu söylüyor. İddialı yarışmacının hedefi, kariyer planlarını gerçekleştirmek. MasterChef Barbaros son olarak eski haline ait fotoğraflarının paylaşılmasıyla da gündeme gelmişti. Eski halinde şimdikinden daha kilolu olan MasterChef Barbaros, yıllar içerisinde büyük bir değişim yaşamış gibi görünüyor.

Yarışmacı özellikle et ürünlerinde kendine güveniyor. Ancak tüm ürünlerde oldukça iyi olduğunu da vurgulamayı ihmal etmiyor. MasterChef Barbaros'un Instagram hesabında 100 bin takipçisi bulunuyor. Sık sık gerilimli anların yaşandığı MasterChef Türkiye yarışmasında Barbaros Yoloğlu'nun bundan sonra nasıl bir performans sergileyeceği de izleyiciler tarafından merak ediliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön