Mehmet Ali Erbil taburcu edildi! Yasmin Erbil paylaştı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yıllardır mücadele ettiği “kaçış sendromu” hastalığı nedeniyle yine hastaneye yatmıştı. Kemik iliğindeki değişim nedeniyle kök hücre tedavisine başlayan Mehmet Ali Erbil, hastaneden taburcu edildi.

Mehmet Ali Erbil taburcu edildi! Yasmin Erbil paylaştı

Kaçış sendromu hastalığı nedeniyle 234 gün yoğun bakımda yatan ve taburcu olduktan sonra da üç kez hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil kök hücre tedavisine başlamıştı.

Maslak’ta bulunan bir hastanede 2 haftalık tedavi sürecinin ardından evine dönen ünlü şovmenin sağlık durumu hakkında küçük kızı Yasmin Erbil bilgi verdi.

Capture

Erbil, babasının iyi durumda olduğunu ve tedavisine evde devam edildiğini şu sözlerle açıkladı: “Babamın kök hücre tedavisi bitti. Şu an bağışıklık durumu iyi. Evde izolasyon sürecine başladık. Hemşireyle birlikte odasında kalıyor. Hiçbirimiz odasına giremiyoruz.”

Yasmin Erbil ayrıca sosyal medya hesabından babasıyla çekilmiş eski tarihli bir fotoğrafını ‘Bırakmam’ notuyla paylaştı ve bir de kalp emojisi ekledi. (Sözcü)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Babası hastanede can çekişirken kendisi bikiniyle poz verip haftasonları sabahı 2 yumurta bir sucuk iyi gidiyor demese hani bu sarılmayı anlamlı bulurduk. Babasının kızı işte...
babaya çekmiş...
Haklısın kız da komaya girip yogun bakımda kalması gerekirdi
hemşireyi de götürmesin mali allah muhafaza capkın adam
İstediğin kadar bırakma. Ecelin vakti saati geldiği zaman seni de beni de alıp götürecek. Baban da bu dünyaya kazık çakacak hali yok. Belki Rab'bimiz ona da bize de ömür vererek fırsat sunuyor töbve etmemiz için.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler