SPOR

CANLI

Melo için site hacklediler!

Felipe Melo'nun bonservisini almak için Juventus kulübü ile sürdürdüğü görüşmeler bir süre önce tıkanan Galatasaray'da taraftarlar Brezilyalı oyuncunun menajerlik şirketini temsil eden internet sitesine erişimi engelledi.

Melo için site hacklediler!

Galatasaray'ın transferi için bir süredir uğraş verdiği, ancak tarafların görüşmelerinden sonra gerçekleşmeyeceği ifade edilen Melo hamlesine sarı kırmızılı taraftarlar el attı.

* MYNET SPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN

* MYNET SPOR'U TWITTER'DAN TAKİP EDİN

Brezilyalı futbolcu Felipe Melo'nun menajerlik şirketini temsil eden internet sitesi Promoesport, Galatasaraylı taraftarlar tarafınfan hacklendi. Bir süre önce Melo'nun Galatasaray ile yaptığı görüşmeler ve kulüplerin arasındaki görüşmeleri kamuoyuyla paylaşan sitenin erişimi 'The Crowman' isimli grup tarafından engellendi.
Promoesport internet sitesi daha önce Melo'nun Galatasaray ile anlaşmış olduğunu, ancak sarı kırmızılı kulübün Juventus ile bonservis konusunda anlaşmaya varılmasını beklediklerini belirtmişti. Ancak daha sonra Galatasaray'ın Juventus ile anlaşamaması nedeniyle görüşmelerin durdurulduğu site tarafından duyurulmuştu...

Promoesport internet sitesi, hack grubu tarafından bu sayfaya yönlendiriliyor...

t96v4jhs.jpg

SPORX

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
fatoşun resme bak :) şikeci aysala hiçbirşey demiyoruz zaten
lan babanızı işten atsalar acaba bir tanenenizin kılı kıpırdarmı yok artık ben karar verdim bu 6s denilen takımda bi kaniş sevdası var geee kuçuuu kuçu (istisnalar kaideyi bozmaz adam gibi adamlarda var ama yok denilecek kadar da az)
önce futbolcu ayartıp sonra kluplerini zor duruma sokuyorsunuz. bonservisi ucuza kapamak için. siz ne kadar etiklerden yoksun karaktersin bir transfer politikası izleyen adamlar oldunuz yahu, ayıp size ayıp.. neymiş oyuncuyla anlaşmışlar juventus tıkıyormuş transferi. kardeşim siz cahil misiniz oyuncu juventusun. önce juventusu ikna edeceksiniz bonserviste, sonra melo kuçusuyla anlaşacaksınız. direkt gidip oyuncu ayartılmaz ulan ayıp....
dediğin seyin alasını siz yaptınız be m.TOPUZ olayını ne cbuk unuttunuz.tabi işinizde gelmıyenlerı unutursunuz sızı şikebahcelıler sızıııı........
yobo neden rest çekti everton a ? güldürmeyin bizi önce yaptığınız şikeleri temizleyin. sonra gelin bizim futbolcumuz hakkında yorum yapın... hatta yapmayın. size malum yerinden gol attı diye mi bütün sorun ? :))
Takım
O
Av
P
Geri Dön