SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Melo için site hacklediler!

Felipe Melo'nun bonservisini almak için Juventus kulübü ile sürdürdüğü görüşmeler bir süre önce tıkanan Galatasaray'da taraftarlar Brezilyalı oyuncunun menajerlik şirketini temsil eden internet sitesine erişimi engelledi.

Melo için site hacklediler!

Galatasaray'ın transferi için bir süredir uğraş verdiği, ancak tarafların görüşmelerinden sonra gerçekleşmeyeceği ifade edilen Melo hamlesine sarı kırmızılı taraftarlar el attı.

* MYNET SPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN

* MYNET SPOR'U TWITTER'DAN TAKİP EDİN

Brezilyalı futbolcu Felipe Melo'nun menajerlik şirketini temsil eden internet sitesi Promoesport, Galatasaraylı taraftarlar tarafınfan hacklendi. Bir süre önce Melo'nun Galatasaray ile yaptığı görüşmeler ve kulüplerin arasındaki görüşmeleri kamuoyuyla paylaşan sitenin erişimi 'The Crowman' isimli grup tarafından engellendi.
Promoesport internet sitesi daha önce Melo'nun Galatasaray ile anlaşmış olduğunu, ancak sarı kırmızılı kulübün Juventus ile bonservis konusunda anlaşmaya varılmasını beklediklerini belirtmişti. Ancak daha sonra Galatasaray'ın Juventus ile anlaşamaması nedeniyle görüşmelerin durdurulduğu site tarafından duyurulmuştu...

Promoesport internet sitesi, hack grubu tarafından bu sayfaya yönlendiriliyor...

t96v4jhs.jpg

SPORX

Euro 2024 Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler