Mynet Trend

Bıçaklı saldırı sonrası Mesut Özil'den flaş karar!

Geçtiğimiz hafta eşi Amine Gülşe ve takım arkadaşının yanında bıçaklı saldırıya uğrayan Mesut Özil, yaşanan olaydan sonra önlem alarak evinin önüne beklemesi için özel korumalar tuttu.

Bıçaklı saldırı sonrası Mesut Özil'den flaş karar!

Geçtiğimiz hafta eşi Amine Gülşe ve takım arkadaşı Sead Kolasinac ile Londra'da bıçaklı saldırıya uğrayan Arsenalli futbolcu Mesut Özil, bir daha aynı olayların yaşanmaması için yeni önlemler aldı.

'KAVGAYA HANGİ ARKADAŞINI GÖTÜRÜRSÜN?' SORUSUNA MESUT ÖZİL: KOLASINAC

EVİNİN ETRAFINA GÜVENLİK ÇEMBERİ OLUŞTURDU

Amine Gülşe ile birlikte yaşadıkları Londra'daki evlerinin önüne özel korumalarla adeta güvenlik çemberi kurduran başarılı futbolcu, oyuncu eşini koruma altına aldı.

mesut

EŞİNE ÖZEL KORUMA TUTTU

Olay esnasında arabanın içinde korku dolu anlar yaşayan Amine Gülşe'nin bir kez daha aynı durumla karşılaşmasını istemeyen Mesut Özil, eşine özel koruma tuttu. Yakın koruma, Mesut Özil'in antrenman, kamp ve deplansmanlar dolasıyla evde olamadığı zamanlarda Amine Gülşe'yi bir an olsun yalnız bırakmayacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Bu kadar korkak olma be yakışmaz bir türk evladına...
tedbir alıyor,haklı adam
Kendi ülkesini medeniyetin beşiği olarak kabul eden, kendi ülkesi dışındaki ülkeler için, "gitmeyin tehlikeli" diye kimi zaman açıklamalarda bulunan ingiltere de sokakta dahi yürünemiyormuş, başkasına bakacağınıza önce aynaya bakın..
Geri Dön