MAGAZİN

Metin Işık ve oğlu Mustafa Işık komşularına kurşun yağdırmıştı! O soruyu böyle yanıtladı: 'Ne söyleyeyim kardeşim'

Kayseri'de, ünlü şarkıcı Metin ışık ve oğlu Mustafa Işık, husumetli oldukları aynı mahallede oturan gruba kurşun yağdırdı. 5 kişinin yaralandığı silahlı kavganın ardından gözaltına alınan şarkıcı Metin Işık ile oğlu Mustafa Işık, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Metin Işık, sağlık kontrolüne götürülürken olayı soran gazetecilere, “Ne söyleyeyim kardeşim” yanıtını verdi. Ünlü sanatçı ve oğlu tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Metin Işık ve oğlu Mustafa Işık komşularına kurşun yağdırmıştı! O soruyu böyle yanıtladı: 'Ne söyleyeyim kardeşim'

Ünlü şarkıcı Metin ışık ve oğlu Mustafa Işık ile husumetli oldukları aynı mahallede oturan grup arasında dün akşam saatlerinde tartışma çıktı. Tartışma sırasında Metin Işık ile oğlu pompalı tüfekle grubun üzerine ateş açtı.

98342194336f9e23aee68f5af9df1a9c

OĞLUYLA BİRLİKTE GÖZALTINA ALINDI

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralanan Naile D., Yusuf Memduh S., Sema A., Kader S. ve Emine A. çevre hastanelere kaldırıldı. Metin Işık ile Mustafa Işık ise gözaltına alındı.

5a9507de2a37bda93f694ee1128c6819

"NE SÖYLEYEYİM KARDEŞİM"

Emniyetteki işlemlerinin ardından baba ve oğlu, sağlık kontrolü için Kayseri Devlet Hastanesi Adli Tabipliği’ne getirildi. Şarkıcı Metin Işık, olayın sorulması üzerine basın mensuplarına, “Ne söyleyeyim kardeşim” yanıtını verdi. Sağlık kontrolünün ardından Metin Işık ve oğlu Mustafa Işık, adliyeye sevk edildi.

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Ünlü sanatçı Metin Işık ve oğlu, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

(DHA/İHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler