Mynet Trend

MHP'li Cemal Enginyurt'tan Ali Türkşen'le ilgili tartışma yaratan 'Cem Yılmaz' tweeti

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un emekli Kurmay Albay Ali Türkşen için kullandığı ifadeler olay yarattı. Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Enginyurt "3 beğeni fazla alırım, 5 takipçim fazla olsun diye, Cem Yılmaz’ın şeyini ağzına almak sana yakıştı mı? Ali! hain ruhlu paylaşımın, Devlet Bey'e itibar kaybettirmez, lakin Cem’in şeyi sana yeni kimlik kazandırır" ifadelerini kullandı.

MHP'li Cemal Enginyurt'tan Ali Türkşen'le ilgili tartışma yaratan 'Cem Yılmaz' tweeti

En büyük ahdini gerçekleştirdiğini belirterek, Tanrı Dağları'nda bozkurt gibi uluyan MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medya hesabından İYİ Parti kurucularından eski SAT komandosu emekli Kurmay Albay Ali Türkşen için tartışma yaratan ifadeler kullandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul belediye seçimlerinin yenilenmesi kararını eleştiren sanatçılara tepki göstermiş, "Ben, Cem Yılmaz'ı bundan sonra sevemem" demişti. Ali Türkşen de, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından, "Cem Yılmaz’ın da çok şeyindeydi..." şeklinde bir yanıt vermişti.

ENGİNYURT'TAN TARTIŞMA YARATAN TWEET

MHP'li Enginyurt ise, Türkşen'in bu sözlerini hedef alarak, Bahçeli'ye sahip çıktı. Enginyurt, "Ali Türkşen, Şerefli Türk Ordusunun, Şeref’ini satılığa çıkarmış zavallısı. 3 beğeni fazla alırım, 5 takipçim fazla olsun diye, Cem Yılmaz’ın şeyini ağzına almak sana yakıştı mı? Ali! hain ruhlu paylaşımın, Devlet Bey'e itibar kaybettirmez, lakin Cem’in şeyi sana yeni kimlik kazandırır" ifadelerini kullandı.

"KISA MESAFEDEN GÖSTERİRİM BEN SANA..."

Ali Türkşen ise, MHP'li Enginyurt'un bu sözlerine çok sert bir yanıt verdi.

Enginyurt'u tanımadığını ifade eden Türkşen, "Yiğidim buradan boş sallama, yakın düşeriz bir gün laf çakmak nasıl olur kısa mesafeden gösteririm ben sana. Türk Ordusunun şerefini iki paralık edenlerle yan yana durmaya devam..." dedi. Türkşen, daha sonra takipçilerinden özür de dilerken, "Şahsı tanımam derken gerçekten şahsen tanımam. Hatırlatılınca hatırladım. Telefon kırıp, dağa taşa uluyan kişiymiş. Muhatap aldığım için takipçilerimden özür dilerim. Nadiren yaptığım için twitimi silmiyorum. Burada dursun. (Hay Allah, uluyan adamı muhatap aldık gece gece)" diye belirtti.

İşte Cemal Enginyurt'un o paylaşımı ve Ali Türkşen'in yanıtı:

1313

1

2


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 110 yorum
vekil güzel kapak yapmış.. sende toparlamak için saçmalamışsın
vekille iletişime geç belki sana ve ailene de güzel. Bir kapak yapar ne desin
Nesi kapak ulan vatan haini kim ortada Türklüğü milliyetçiliği ayaklar altına alanlarla milliyetçilik oynayanları görüyoruz T. C batıyor andımız batıyor ve siz Türk üz diyorsunuz hadi ordan
Enginyurt,Liderine yalakalık yaparakmı milletvekilliği yapacaksın. Karşındaki insan Türk ordusunda yıllarca şerefiyle askerlik yapmış bir insan.Önce saygılı olmayı òğren.Bu arada EYT liler için o kadar konuştunda ne oldu?Seçimde önce söz verdiniz,Seçimden sonra EYT lileri sattınız.
dün recep beye hakaret edenler, bügün kişilik değiştirdi. bu nasıl bi insanlık yau. böyle delikanlılık olmaz olsun
@halaca71 sizin gibiler de çıkarları için oyunu sattı biz birşey dedik mi meselenin hala çıkarlarınız dan öte olduğunu anlamadınız AKP bana ne verecek diye baktınız dün kömür bugün makarna yarın eyt talep ediyorsunuz bir duruşunuz yok tek duruşunuz çıkarlarınız. hala AKP den beklenti içindesin ayıp ayıp
bunların topu terbiyesiz. ulumaya devam .
@volumes sarayın iki ayaklı koruyucuları
@volumes bak kardeşim bir kişinin yediği bokla herkesi suçlama bunların topu terbiyesiz demende içindeki kinindendir veya şerefsizliğindendir.ali bey asker ağzı bozuk diye tüm askerlerimi içerir bence icermez yakışmadı dedim cal bey.de mhp.liymiş aynı ağzı bozuk uslübüyle cevap verdi diye onada aynısını söyledim şimdi sen ve senin gibi düşünen insanlar neden bir ağzı bozuk uslüpla dalaş edenleri ayrım yapıyor burda tek suçlu cemal veya ali bey varken neden herkesi içine alınıyor bende bunu anlamadım şimdi sen dalkavuksun özür dilerim bu senin aileni içinde gecerlimi olaçak mesale temsil
Geri Dön