Mucize Doktor 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Nazlı'yı yıkan haber! Doktor Ali Vefa'dan sürpriz hamle

Fox'un reyting rekorları kıran dizisi Mucize Doktor'un 12. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Savant sendromlu otizmli Doktor Ali Vefa'nın sıra dışı hikayesinin anlatıldığı Mucize Doktor'un yeni bölümünde, bir hastasına yanlış tedavi uygulayarak ölümüne sebep vermek suçlamasıyla Nazlı'ya bakanlık tarafından soruşturma açılıyor. Ali ise Nazlı'ya yardım etmek için herkesi örgütlüyor. Kurulda ifade veren Nazlı aldığı kötü haberle yıkılıyor. İşte Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı.

Taner Ölmez'in başrolünü oynadığı, dünyaca ünlü dizi The Good Doctor uyarlaması Mucize Doktor'un 28 Kasım Perşembe ekrana gelecek olan 12. yeni bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölümünde, Ali'nin cerrahiye geri dönmesinin neşesi kısa sürüyor. Bir hastasın yaptığı yanlış müdahale nedeniyle ölümüne sebep olan Doktor Nazlı'ya Sağlık Bakanlığı tarafından idari soruşturma açılıyor. Ali ise Nazlı'nın yanında olduğunu söyleyerek Ferman'dan da destek istiyor.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali, zor da olsa patolojiye alışmaya çalışmaktadır. İşin kötüsü; artık Nazlı da onun cerrahiye geri dönmesine yardım etmeyecektir. Aynı sırada bütün cerrahi ekibi, olağanüstü boyutlarda bir tümörü olan bir hasta için seferber olur. Ama adamı öldürmeden tümörü çıkarmak imkansız gibidir. Öte yanda Beliz yeni doğum yapan arkadaşıyla ilgili korkunç bir şüpheye düşer. İki vakanın da tam kıyısında duran Ali, eğer cerrahiye dönecekse, bunu kendi başına başarmak ve hiç yapmadığı bir şey yapmak zorundadır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
bundan böyle bir hafta geriden ve internetten izleme kararı aldım. yahu reklam manyağı yapıyorsunuz insanları . zaten fox tv yede mail attım. çok sinir bozucu !
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler