Mucize Doktor'a damga vuran Ali Vefa ve Ferman sahnesi: "Ben yanıldım Ali" Mucize Doktor 11. son bölüm izle!

Mucize Doktor dizisinin Fox'ta ekrana gelen 11. son bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı. Taner Ölmez'in savant otizm sendromlu Doktor Ali Vefa rolüyle herkesi büyülediği Mucize Doktor'un son bölümünde Ferman yaptığı büyük yanlıştan geri döndü. Ali Vefa kritik bir ameliyatta Tanju tarafından çağrıldı ve çözümü buldu. Ferman yanıldığını söyleyerek patolojiye yolladığı Ali'yi cerrahiye geri aldı. O sahneler ise izleyenleri duygulandırdı. İşte Mucize Doktor son bölümde yaşananlar.

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren ekrana damga vuran ve reytingleri alt üst eden Mucize Doktor, 21 Kasım Perşembe akşamı 11. son bölümüyle ekrana geldi. Mucize Doktor'da Ferman'ın kritik kararıyla cerrahiden alınan Ali patoloji bölümünde görev yapmaya başladı. Ancak karnında tümör olan bir hastanın ameliyatı sırasında Tanju ve Ferman büyük bir çıkmaza düştü.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Tanju çözümü bulacağını düşündüğü Ali'yi acil olarak ameliyata çağırdı. Ferman'ın itirazına rağmen ameliyata alınan Ali, hastanın hayatını kurtaracak olan çözümü buldu. Ancak Ferman Ali'yi yine de ameliyathane dışına çıkardı. Ferman'ın bu kararı Doktor Tanju'yu bile üzdü. Diğer yandan ise bebeğini darp etmekle suçlanan bir kadının yardımına ise Ali yetişti. Ali hem kadını sakinleştirdi hem de bebeğin darp görmediğini ispatladı. Ali'nin Ferman'ın gözleri önünde yaptığı kritik hamleler herkesi etkiledi.

FERMAN ALİ'Yİ CERRAHİYE GERİ ALDI

Ali'yi odasına çağıran Ferman, bir hata yaptığın söyleyerek Ali'yi cerrahiye geri aldığını söyledi. Ali ve arkadaşları ise bu sürpriz kararı bir eğlence düzenleyerek kutladı. Ali ise kendi açısından büyük bir adım daha atarak ilk defa dans etti. Finalde ise Ali ilk defa birisinin kendisine dokunmasına izin verdi. Nazlı, deniz kenarında oturduğu Ali'nin omzuna kafasını yasladı. Ali ve Nazlı'nın romantik anları finale damga vurdu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
böyle saçma bir dizi ütapya mübarek nerde var böyle hastane gideyim hemen daha sokakta proflar doçentler çözlerinm akrşılaması falan hastanede doktor bakıcı tıbbi sekreterler dışında kimse yok siz gelin bakayım buca ssk hastanesine sedye ile insna selindne geçecek yer yok sağolsun akp suriyelilerle 1970 yılına döndük heryer hasta
dün filmi izleyeceğim diye reklam manyağı oldum arkadaş
memleketin derdine bakkkk
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler