Mynet Trend

         

Mucize Doktor 8. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Doktor Ali, aşık olduğu Nazlı için adım atıyor: 'Beraber alışalım mı?'

Fox'un reyting rekorları kıran dizisi Mucize Doktor'un 8. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölümde, girdiği markette silahlı soygunun ortasında kalan Doktor Ali zor anlar yaşıyor. Markette vurulan bir kişinin yakını ise Ali'yi suçluyor. Ali'yi köşeye sıkıştırmak isteyen Tanju ise, "Ali sen yalancı mısın?" diye soruyor. Olayların ardından ise Ali'nin 'Beraber alışalım mı?' diye sorması Nazlı'yı şaşırtıyor. İşte Mucize Doktor 9. yeni bölüm fragmanı ve yaşanacaklar.

Fox TV'nin reytingleri alt üst eden, The Good Doctor uyarlaması olan Mucize Doktor, 31 Ekim Perşembe akşamı 8. yeni bölümüyle ekrana gelecek. Savant otizm sendromlu Doktor Ali Vefa'nın mesleğine ve sosyal yaşama tutunma çabasını anlatan Mucize Doktor'un yeni bölümünde sürpriz gelişmeler yaşanacak. Mucize Doktor'da Ali, marketteki silahlı soygunun ortasında kalıyor ve vurulmaktan son anda kurtuluyor. Ancak daha sonra yaşanacaklar ise Ali'nin başını derde sokuyor.

Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Reha Özcan ve Murat Aygen'nin paylaştığı Mucize Doktor, 8. yeni bölümüyle 31 Ekim Perşembe akşamı Fox TV'de olacak.

"ALİ SEN YALANCI MISIN?"
Mucize Doktor 9. bölümde, Ferman'ın önünü kesmek isteyen Tanju, Ali'yi köşeye sıkıştırıyor ve 'Sen yalancı mısın?' diye soruyor. Ali ise marketteki soygunun ardından saldırganın bir kişiyi vurması nedeniyle suçlanıyor. Vurulan kişinin yakını hastanede, "Onun suçu. Onun yüzünden vurdu herif" diye bağırıyor. Fragmanda Ferman'ın ise 'Kızı çok az tanıyorsunuz. Ama Ali'yi hiç tanımıyorsunuz' sözleri dikkat çekiyor.

Mucize-Doktor-5025-galeri-resim-70c55a56-6d11-4fa5-9a0d-8a1c396decef

"BERABER ALIŞALIM MI?"
Diğer yandan Ali, aşık olduğu Nazlı ile daha fazla yakınlaşmak istiyor. Ali yaşanan olayların ardından Nazlı'ya 'Ne yapacağım ben şimdi' diye soruyor. Nazlı'nın 'Alışacaksın Ali. Sen de ben de' sözleri dikkat çekiyor. Ali'nin ise 'Beraber alışalım mı?' diye sorması Nazlı'yı şaşırtıyor.

Mucize-Doktor-5025-galeri-resim-33fdcfd9-3950-4bb7-a197-9462ba7b945c

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Ali, yeni duygularıyla baş etmeye, tanımaya çalışmaktadır. Tanju, acil gecesinin vakalarını araştırmaya başlar ve sebep olduğu ölümle zaten yüzleşemeyen Nazlı’yı iyice köşeye sıkıştırır. Kıvılcım, hastaneden kovuluşunun intikamını almak için Ferman ve Beliz’in kucağına imkansız bir vaka bırakır. Açelya dipsiz bir hayal kırıklığına uğrar ve Tanju’yla Kıvılcım, Ali ve Adil’den kurtulma planını yürürlüğe sokar.

MUCİZE DOKTOR GENEL KONUSU
Savant sendromlu deha Ali Vefa’nın en büyük hayali doktor olmaktır. Engeline ve karşılaştığı bütün önyargılara rağmen tıp fakültesini bitirmiş, stajını tamamlamış ve geriye sadece ihtisas yapmak kalmıştır. Yaşadığı taşra şehrinden ayrılır ve manevi babası Adil Erinç’in Başhekimi olduğu İstanbul Berhayat Hastanesi’nde Cerrahi Bölüm Asistanı olarak işe başlamak üzere yola çıkar.

Mucize Doktor_4 (3)

Ama havaalanında meydana gelen bir kaza Ali’yi hayatının en önemli toplantısına geç bırakır.

Aynı sıralarda hastane yönetim kurulu toplanmış, Ali’nin işe alınıp alınmayacağını tartışmaktadır. Adil hariç kimse otizmli birinin doktor olabileceğine inanmaz. Ve Ali, saatlerce geç kalarak, korka korka, kendisine acımayla, inançsızlıkla bakan yönetim kurulunun karşısına çıkar. Önyargılar kırılabilir mi? Hayaller gerçek olabilir mi?

Genç oyuncu Taner Ölmez'in başrolde yer aldığı Mucize Doktor'un kadrosunda; Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi isimler de rol alıyor. Mucize Doktor dizisi dünyaca ünlü The Good Doctor dizisinden uyarlandı. Dizinin danışmanlığını ise Tohum Otizm Vakfı yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Hasta can derdinde bu soytarılar show derdinde .
Doktor Vefa severek izliyoruz.
izlenebilecek en muhteşem dizi bence
@sehmus.alkoyun --NERDE VAR BÖYLE HASTANE UYDURUK hastanelerde koridordan geçemzsin be kalabalıktan akp sayesinde 1980 lere döndük ki hatta ondna daha beter oduk en azındna ilaç milaç yoktu ama enzından hastaneler bu kadar kalabalık değildi şimdi suriyeliler sayesinde resmen berbat hindistan gibi ülke olduk akp bizi 40 yıl geri attı
Geri Dön