Mucize Doktor'da Özge Özpirinçci sürprizi! Kadın'ın Bahar'ı ile Doktor Ali'nin duygusal sahnesi! İşte Mucize Doktor 11. yeni bölüm 2. fragmanı!

Mucize Doktor dizisinin 11. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Taner Ölmez'in savant sendromlu otizmli Doktor Ali Vefa'yı canlandırdığı Mucize Doktor'un yeni bölümünde büyük bir sürpriz yaşanacak. Fox'ta yayınlanan Kadın dizisinin Bahar'ı Özge Özpirinçci, Mucize Doktor'a konuk olacak. Mucize Doktor'da Bahar ve Doktor Ali Vefa'nın duygusal sahnesi dikkat çekecek.

Taner Ölmez'in başrolde oynadığı Mucize Doktor'un merakla beklenen 11. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. The Good Doctor uyarlaması olan Mucize Doktor'un 21 Kasım Perşembe ekrana gelecek olan yeni bölümüne aynı kanalda yayınlanan Kadın dizisinin Bahar'ı Özge Özpirinçci konuk oyuncu olarak katılıyor. Kadın'ın Bahar'ı ile Doktor Ali Vefa'nın duygusal sahnesi dikkat çekiyor. Gözyaşlarını tutamayan Bahar'ın "Kalbinizin sesi ağlayan bir anneyi yalnız bırakmamasını söyledi. Siz de onu dinlediniz" sözleri Ali Vefa'yı şaşırtıyor. Eliyle kalbini gösteren Ali "Buradan mı bildim" diye soruyor.

TANER ÖLMEZ DE KADIN SON BÖLÜMDE ROL ALDI!

Özge Özpirinçi'nin Bahar rolünü canlandırdığı Kadın dizisinin 72. son bölümünde Mucize Doktor'un Ali Vefa'sı Taner Ölmez konuk oyuncu olarak yer aldı. Bahar hastalanan çocuğunu kucağında taşıyarak acil servise getirdi. Gözyaşlarını tutamayan Bahar'ın yanına ise Doktor Ali Vefa geldi.

Untitled-10

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, kadrosunda; Taner Ölmez, Onur Tuna, Özge Özder, Reha Özcan, Murat Aygen, Hazal Türesan, Sinem Ünsal, Fırat Altunmeşe, Bihter Dinçel, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran gibi isimlerin yer aldığı dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde Doktor Ali Vefa sürpriz şekilde cerrahi bölümüne de geri dönecek.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM ÖZETİ

Mucize Doktor_10 (5)
Ali patolojiye alınmaktan mutsuzdur. Nazlı onu cerrahiye döndürmek için elinden geleni yapar. Ama Ferman aldığı kararın dimdik arkasında durur, Adil Hoca da başka bir şeyi amaçlayarak sessiz kalır. Bir hastanın ailesi Ali’yi ameliyatlarında isteyince beklenmedik bir cerrahiye dönme fırsatı doğar. Ancak her şeyden önce, hangi bölümde çalışırsa çalışsın, Ali’nin hayatla ilgili alması gereken bir ders vardır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
bu ne ya durmadan bu diziyi haber yapıyorsunuz ne veriyor bu dizi insanlara saçma sapan işlerle insanları meşgul ettirmeyin
@oekici_1981 genel olarak dünyada bir avuç azınlık lüks içinde yaşar, geri kalanı ise sürünür, sanat diye, futbol diye, dizi diye, özgürlük diye insanları kekleyip hayatlarınn tadını çıkarıyorlar,
muciz3 doktor imis adama baktım da deli gibi meczup gibi hareketleri var. eğer bundan halk ders çıkarsın diyorsanız ilk önce doktorluk okuyan çocuklara ders verin bir hava ile ise başlayıp halka üsten bakmasınlar halkta ondan sonra daha ılımlı olur.
genel olarak dünyada bir avuç azınlık lüks içinde yaşar, geri kalanı ise sürünür, sanat diye, futbol diye, dizi diye, özgürlük diye insanları kekleyip hayatlarınn tadını çıkarıyorlar,
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler