SPOR

CANLI

Muharrem Usta'dan Deniz Ateş Bitnel için olay iddia!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, deplasmanda 2-1 yenildikleri Galatasaray maçında Bordo-mavili takımdan 4 futbolcuya kırmızı kart gösteren hakem Deniz Ateş Bitnel'in düdüğünü astığını ileri sürdü.

Muharrem Usta'dan Deniz Ateş Bitnel için olay iddia!

Başkan Muharrem Usta, sabaha karşı Twitter hesabından 6 maddelik bir açıklama yaptı. Usta'nın açıklamaları şöyle:

"Biz sözümüzün arkasındayız ve içimizden de olsa kimseye fırsat tanımayız. Milyonlarca taraftarımız için, bu büyük marka için yollardayız.

Trabzonspor'u doğruyorsan düdüğü asacaksın. Astı, göreceksiniz. Başkanların değişmesiyle sistem değişseydi bugüne kadar her şey düzelirdi.

Biz lobi diyoruz, ilişki yönetimi diyoruz, kurumlarda güçlenelim diyoruz. İçimizde bulunan fırsat kollayıcılarına inat o da oluyor, olacak. Trabzonspor'un saygıdeğer sağduyulu taraftarlarına sesleniyorum.

[Muharrem Usta: Deniz Ateş Bitnel senin hakemliğin bitti!](https://www.mynet.com/muharrem-usta-deniz-ates-bitnel-senin-hakemligin-bitti-93208-myspor)

Fırsat bu fırsat diyip etrafı velveleye verenleri lütfen iyi tanıyın. Trabzonspor'u hiç kimse ve hiç bir güç bu büyük yürüyüşünde yolundan çeviremeyecek.

Trabzonspor için yollardayız ve geleceğimiz için kazanacağız. Bu düzen değişecek ve Trabzonsporumuz saygın ve büyük konumuna tekrar oturacak. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın."

6.5 PUAN

Türk Telekom Arena Stadı'ndaki olaylı Galatasaray - Trabzonspor maçının tartışılan hakemi Deniz Ateş Bitnel'in notu belli oldu. Sezon başında FIFA kokartı alan Bitnel, 6.5 ile sezonun en düşük notunu aldı.

Türk Telekom Arena’daki Galatasaray – Trabzonspor maçı oynandı ancak karşılaşma sonrasında mücadeleden çok karşılaşmanın hakemi Deniz Ateş Bitnel konuşuluyor.

Verdiği 2 penaltı ve 4 kırmızı kartın sonrasında Trabzonsporlu futbolcu Salih Dursun’un kendisine kırmızı kart gösterdiği hakem Deniz Ateş Bitnel, dünya basınında manşetlerde yer aldı.

SEZONUN EN DÜŞÜK NOTUNU ALDI

Karşılaşmadaki kötü yönetimi ve verdiği kararlar sonrasında mücadelenin gözlemcisi tarafından 6.5 ile sezonun en düşük notunu alan Deniz Ateş Bitnel’in sezon sonuna kadar dinlendirilmesi gündeme gelmişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler