Mustafa Cengiz’in yayınında skandal!

Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz'in GS TV'de seçimle ilgili yaptığı konuşmada televizyon kanalı reklama giderken, Youtube kanalı ise yayına devam etti. Bu esnada Cengiz'in çalışanlarla yaptığı konuşmalar çok net şekilde duyuldu.

Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz’in GS TV’deki gündem değerlendirmesinde çok ilginç bir olay yaşandı.

GS TV reklama gittiği esnada Youtube kanalı yayına devam etti. Başkan Cengiz’in "Göbeğim çıkıyor mu?, Hangi kanallar yayını veriyormuş? Yusuf abi ‘imza toplasınlar desin‘ diyor, dedim ya onu" gibi sözleri canlı yayında Youtube kanalında duyuldu.

"İNANMIYORUM YA BÜTÜN KONUŞMALAR ÇIKMIŞ"

Başkan Cengiz’e, “‘Yusuf abi imza toplansın’ diyor” şeklinde sözleri ileten yönetmen de yayının devam ettiğini öğrenince “İnanmıyorum ya, yayın devam ediyormuş, imza sözleri duyuldu” şeklinde tepki verdi.

Yönetmenin bu sözleri de aynı şekilde duyuldu. Başkan Cengiz ise yönetmenin bu tepkisine "Şaka yapıyorsun" şeklinde karşılık verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Galatasarayimizin en buyuk rakibi yine Galatasaray. Basarisizken konusmayan liseliler iki sene ust uste sampiyon olmus 5 kupa almis takimla baskanla ugrasiyorlar. Yazik.
@bakhelebinediycem_2019 EEEE LİSELİLERDE GÖRÜYO DEMEK O KUPALAR NASIL ALINIYO.NASIL ŞAMPİ OLUNUYO.TABİKİ VİCDANLARI SIZLIYO.
Fenerbahcelisin sanirim. Cevabim bu kadar.
boş işler millet acından ölüyor bu kulüpler yüzlerce milyon doları üç beş kişiye peşkeş çekiyor yerin dibine batsın sporunuz Allah bunun hesabını sormayacakmı zannediyosunuz
az yiyin biraz ..haram.para göbek şişirir
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler