SPOR

Mustafa Cengiz ve Yusuf Günay'ın test sonuçları yarın belli olacak

Galatasaray kulübünün sağlık sponsoru olan özel hastanede COVİD-19 testi yapılan sarı kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz'in sonucu ne zaman çıkacak? Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ile başkan yardımcısı Yusuf Günay'ın koronavirüs test sonuçları yarın belli olacağı açıklandı.

Mustafa Cengiz ve Yusuf Günay'ın test sonuçları yarın belli olacak

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgına Galatasaray'da 2.Başkan Abdurrahim Albayrak ile Fatih Terim de yakalanmıştı. Bunun üzerine Galatasaray kulübü başkanı Mustafa Cengiz ile Yusuf Günay da tedbir amacı ile test yaptırma kararı almıştı.

Ulus'ta Galatasaray kulübünün sağlık sponsoru olan özel hastanede COVİD-19 testi yapılan sarı kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz'in sonuçlarının yarın çıkacağı bilgisi kendisine iletildi. Ocak ayı sonunda operasyon geçiren Yusuf Günay'a ise bugün akşam saatlerinde test uygulanacağı ve sonucunun yarın çıkacağı öğrenildi.

(NTV)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
öncelikle fatih terime abdurrahim albayrağa geçmiş olsun inş atlatırlar... ama gel görki beşiktaş maçından sonra bunu n gerçekleştiğini söyleyen gs seyircisine ilk önce başkanınız maçtan 3 gün önce ne demiş ona bakın ayrıca fatih terim niye maç öncesi degilde maç bittikten sonra böyle bir açıklama yaptı soru işareti.. ayrıca olayın gerçeği abdurrahim albayrak eşi italyadaymış karantinaya girmeden ortalıkta dolaşınca abdurrahime sonra floryada yapılan toplantıda fatih terime bulaştırmış konu bu başka yerden başka bir şey aramayın..
@mkarlidag1976 içlerinde tek yürek yiyen adam terim olabilirmi terim orada her spor camiası için konuştu ayrıca mactan önce diyip başkana sallıyor algı yapmaya çalışıyorsun o olmayan beyninle ama şunu bil başkan orda açıklamada neden böyle bir durum oldugunuda anlattı ama senin gibi algıcılar bunu görmezden gelir tabiki ne diyor cengiz bize oynanacak dediler bizde sdatı dezenfekte ettik diyor sonra oynanmayacak dediklerinde sporcunun saglıgı yokmu kardeşim dedik diyor kaldıki bak fenerdede çıktı virüs az zeka az beyin algı yapma
mkarlidag1976 madem okadar biliyorsun FB kulübüne ve başakşehir başkanına nasıl bulaştı onuda açıkla maçtan önce veya sonra açıklama Bir sıralama önemi yok sadece senin gibi konuyu bulandirmanin düşüncesi konuyu sağa sola saptırma keşke diğer kulüp teknik direktörleri de maçtan sonra açıklama yapsaydilar onu bile yapan çıkmadı maalesef yine Fatih hocanın dediği çıktı her zaman dediği gibi keşke çıkmasaydi
15 dk da belli olmuyor muydu bu illet ?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler