Mustafa Sandal ve Emina Jahovic gerildi

Anlaşmalı boşanan Mustafa Sandal ve Emina Jahovic, geçtiğimiz gün teknede bir araya geldi. İki ünlü teknedeki gergin halleriyle dikkat çekti

Mustafa Sandal ve Emina Jahovic gerildi

Mustafa Sandal ve boşandığı Sırbistan'lı eşi Emine Jahovic, yollarını ayırdıktan sonra ilk kez bir araya geldi.

bosandiktan-sonra-teknede-bir-araya-gelen-mustafa-11132194_8086_m

Habertürk muhabiri Onur Aydın'ın haberine göre, 10 yıllık evlilikleri anlaşmalı boşanma olarak biten ikili, önceki gün Bozburun'da demirli lüks teknelerindeydi. Sabahın erken saatlerinde tekneye ayrı ayrı gelen ikilinin, gergin konuşmaları ve hareketleri dikkat çekti.

bosandiktan-sonra-teknede-bir-araya-gelen-mustafa-11132194_9024_m

MUSTAFA'YI GÖRÜNCE SİNİRLENDİ

Teknenin üst kısmına oturan ve elinden telefonunu bir an olsun düşürmeyen Emina Jahovic, Mustafa Sandal'ın yanına gelmesi ile iyice gerildi.

bosandiktan-sonra-teknede-bir-araya-gelen-mustafa-11132194_3707_m

Bir anda yerinden kalkan ve sinirlerine hakim olamayıp el hareketleri yapan Jahovic, adeta eski eşini tehdit etti.

SİGARAYI ELİNDEN DÜŞÜRMEDİ

Yaşadığı gerginlik sonunda morali bir hayli bozulan Mustafa Sandal, içki ve sigara içmeye başladı. Teknenin üst kısmında elini beline atarak stresli bir an yaşayan Sandal, ne yapacağını şaşırdı. İki popçunun, gerginlik sonrası sık sık içki içmesi de dikkatlerden kaçmadı. Tekne içinde pek fazla yan yana gelmemeye çalışan ikili, ilginç görüntülerin çıkmasına neden oldu.

2096455_a5c6c596d41c380a2213dae5709f4794_640x640

Akşam saatlerinde tekneden inmek için bir araya gelen ikilinin, birbirlerinin yüzüne bakmaması ve konuşmaması dikkat çekti. Boşanma protokolüne göre tekneyi Emina Jahovıc, yılın 3 ayı istediği şekilde kullanma hakkına sahip.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Bu kadın milleti çok tehlikeli
dilenci parayı gördü elbisesini beğenmiyor
Bazılarına göre para kazanmak kolay olunca harcamak ta bir okadar kolay oluyor.Kadına yatın kullanam hakkını vermiş ev vermiş milyonlarca nafaka vermiş,sırbistanda ev almış,la olum siz bu parayı çöptenmi topluyosunuz,siz böyle yaparsanız herkez sizden çocuk yapar,sonra gider bi başkasından daha yapar,o çocuk o çocuğu olur. Paranız var pulunuz var ne işiniz var elin ecnebisiyle,kültürü uymaz dili uymaz dini uymaz,paranız var geçim sıkıntınız yok ya ne yapacağınızı bilemiyosunuz arap sabunu bol bulunca orasına burasına bularmış.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler