N’aptın Samsung! Galaxy S11+’ın dev bataryası ortaya çıktı

Güney Koreli Samsung, Galaxy S11 ve Galaxy S11+ çalışmalarını sürdürürken, sızıntılar da devam ediyor. Şimdi de Galaxy S11+’ın dev bataryası SafetyKorea kurumundan sızdırıldı. İşte Samsung Galaxy S11 Plus’ın EB-BG988ABY kodlu devasa bataryası…

N’aptın Samsung! Galaxy S11+’ın dev bataryası ortaya çıktı

Galaxy S11+ için Samsung çalışmalarına tam gaz devam ediyor desek herhalde yeridir. Bir yandan güncel akıllı telefon modellerine Android 10 güncellemelerini dağıtan Samsung, bir yandan da şubat ayında Galaxy S11 modellerini tanıtacağı Mobil Dünya Kongresi’ne (MWC) hazırlanıyor. Hal böyle olunca şirket, anlaşılan yoğunluktan sızıntıları da engelleyemiyor; tıpkı bugün engelleyemediği gibi.

SAMSUNG GALAXY S11+’IN DEVASA BATARYASI GÖRÜNTÜLENDİ

Samsung Galaxy S11+’a ait olduğu iddia edilen EB-BG988ABY model numaralı batarya, SafetyKorea isimli sertifikasyon kuruşunda görüntülendi. Görüntülerde yer alan bataryanın kapasitesine bakılırsa Samsung Galaxy S11+ bizlere rakipsiz bir pil ömrü vadedecek zira görüntülerdeki batarya tam 5000 mAh gücünde. Bu değer de Galaxt S11 Plus’ı Samsung’un en yüksek pil kapasiteli telefonu yapmaya yetiyor.

samsung

GALAXY S11+’IN BATARYASI 5000 MAH GÜCÜNDE AMA…

45W hızlı şarj teknolojisini de içinde bulundurması beklenen Galaxy S11+’ın bataryası kâğıt üzerinde gerçekten yüksek bir değere sahip. Ancak işin içine 5G desteğinin ve 120Hz yenileme hızına sahip 6,9 inçlik ekranın girmesi işleri biraz değiştiriyor. Zira 5G ve yüksek yenileme hızına sahip ekranlar çok yüksek batarya tüketimi yapan teknolojiler hal böyle olunca kâğıt üzerinde 5000 mAh görünen pil, bize 3500 mAh’lik batarya değerine sahip bir akıllı telefonun pil performansını verebilir. Tüm bunları şubat ayındaki Samsung Unpacked 2020 etkinliğinde göreceğiz.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler